پرینت ایمیل

تحت تاثير صبوري، نجابت و شخصيت مردم قرار گرفتم/ معناي واقعي مديريت جهادي را در مديريت بحران ديدم/انسجام حاكم بر فضاي مديريت بحران كم نظير و ستودني است
کد مطلب : ۲۲۹۹  / گروه : اخبار / ۱۴ شهریور ۱۳۹۵  /  بازدید : ۴۶۱
حسين فريدون، نماينده ويژه رييس جمهور پس از بازديد از برخي مناطق توفان زده در قائم شهر در جلسه ستاد مديريت بحران اين شهرستان، از تلاش ها و مجاهدت هاي بي وقفه امدادگران تقدير نمود و گفت :معناي واقعي مديريت جهادي را در مديريت بحران ديدم.
تحت تاثير صبوري، نجابت و شخصيت مردم قرار گرفتم/ معناي واقعي مديريت جهادي را در مديريت بحران ديدم

 

دستيار ويژه رييس جمهور، انسجام حاكم بر فضاي امداد رساني به اين حادثه در مازندران را ستود و ياد آور شد: بحمدالله اين حادثه عليرغم خسارات به بارآورده در استان، تلفات جاني در بر نداشته است و لذا بايد با اميد و تلاش مضاعف به سرعت خسارت ها را جبران نمود و نيازمندي ها را تامين كرد.   
وي با بيان اين كه عمده حوادث شمال كشور مربوط به سيل است و بروز توفان در اين منطقه غافلگير كننده بوده است، گفت: بايد از همكاران وزارت نيرو و نيروهاي انتظامي، سپاه و بسيج كه در برقراري برق و تامين امنيت مال و زندگي مردم اهتمام كردند قدرداني نمود و اذعان كرد كه اين انسجام حاكم بر فضاي مديريت بحران در استان و هم دلي و هم افزايي نيروهاي مختلف در صحنه كم نظير و ستودني است.
نماينده رييس جمهور، بر استمرار جلسات ستاد مديريت بحران در راستاي حفظ آرامش مردم و تداوم خدمت رساني تاكيد كرد و خاطر نشان ساخت: اگر در صحنه باشيم و كارها را با همين عزم و اراده دنبال كنيم، مردم ضعف هاي احتمالي را مي بخشند و در جهت انجام مطلوب تر كار همكاري مي كنند.
وي بر تجميع ظرفيت ها و توانمندي ها تاكيد كرد و بيان داشت: مردم منطقه بسيار نجيب، صبور و محترم هستند و بنده در بازديد ها تحت تاثير شخصيت والاي اين عزيزان قرار گرفتم كه چگونه زحمات مسولان استان را ستودند، لذا نبايد بگذاريم آثار اين تخريب ها در شهر ها بويژه مناطق روستايي باقي بماند.
فريدون با اشاره به اين كه رييس جمهور از لحظات نخست حادثه شديدا نگران و بيقرار بودند و دستورات لازم را به معاون اول صادر نمودند و بنده را نيز مامور پيگيري مساله كردند كه بنده قبل از عزيمت به طور مرتب با استاندار در تماس بوده ام، افزود: مساله را با دكتر نوبخت پيگيري نموده ام و قانونا بايد بنياد مسكن خسارات را به طور كامل برآورد كند تا از طريق وزارت كشور براي طرح در نخستين جلسه هيات دولت ارايه شود.
 وي با اشاره به اين كه در تهران آمادگي كامل براي مديريت اين موضوع و پاسخ به نيازمندي ها وجود دارد، تصريح كرد: بايد با نهايت تلاش، مشكلات مردم را حل كنيم و مطالبات آنان را دنبال نماييم.
 دستيار ويژه رييس جمهور، فضاي خدمت رساني به مردم و تامين زير ساخت ها را در بازديد هاي خود بسيار خوب ارزيابي كرد و گفت: با كساني كه به دنبال سوء استفاده از اين موقعيت براي سوداگري باشند برخورد خواهيم كرد.
وي، افزود: بنده مسايل را به صورت مستمر دنبال مي كنم و با استاندار نيز به طور مرتب تماس خواهم داشت و در صورت لزوم دوباره به استان سفر خواهم كرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار

دولت مشکل گاز مازندران را به شکل ریشه ای حل کرد
پروژه صحن امام زاده عباس (ع) تا نوروز 97 به بهره برداری برسد
فرماندار ساری از دفتر نمایندگی خبرگزاری ایرنا در مازندران بازدید کرد
فرماندار شهرستان ساری با رتبه 12 کنکور رشته ریاضی دیدار کرد
ملاقات عمومی فرماندار با مردم شهرستان ساری برگزار شد
نقش محوری سمن ها در فرهنگ سازی
پیام تبریک فرماندار مرکز استان به مناسبت روز خبرنگار
فرماندار ساری با سرپرست خبرگزاری ایلنا در مازندران دیدار کرد
ملاقات عمومی فرماندار شهرستان ساری برگزار شد
ارتباط دوسویه خبرنگاران و مدیران، مسیر موفقیت را همراه دارد
بازدید سردار وحیدی رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی از پروژه مجتمع فرهنگی شهیدان گمنام دودانگه شهرستان ساری
کانون پرورش فکری نهادی جهت مقابله با تهدیدات ضد فرهنگی
بازدید فرماندار ساری از پروژه احداث تله کابین بر روی سد شهید رجایی
دیدار فرماندار ساری با قهرمان تیراندازی معلولان
پیام فرماندار ساری به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و دهه کرامت

آمار سایت

امروز3150
مجموع3901076

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری