پرینت ایمیل

تحت تاثير صبوري، نجابت و شخصيت مردم قرار گرفتم/ معناي واقعي مديريت جهادي را در مديريت بحران ديدم/انسجام حاكم بر فضاي مديريت بحران كم نظير و ستودني است
کد مطلب : ۲۲۹۹  / گروه : اخبار / ۱۴ شهریور ۱۳۹۵  /  بازدید : ۳۷۷
حسين فريدون، نماينده ويژه رييس جمهور پس از بازديد از برخي مناطق توفان زده در قائم شهر در جلسه ستاد مديريت بحران اين شهرستان، از تلاش ها و مجاهدت هاي بي وقفه امدادگران تقدير نمود و گفت :معناي واقعي مديريت جهادي را در مديريت بحران ديدم.
تحت تاثير صبوري، نجابت و شخصيت مردم قرار گرفتم/ معناي واقعي مديريت جهادي را در مديريت بحران ديدم

 

دستيار ويژه رييس جمهور، انسجام حاكم بر فضاي امداد رساني به اين حادثه در مازندران را ستود و ياد آور شد: بحمدالله اين حادثه عليرغم خسارات به بارآورده در استان، تلفات جاني در بر نداشته است و لذا بايد با اميد و تلاش مضاعف به سرعت خسارت ها را جبران نمود و نيازمندي ها را تامين كرد.   
وي با بيان اين كه عمده حوادث شمال كشور مربوط به سيل است و بروز توفان در اين منطقه غافلگير كننده بوده است، گفت: بايد از همكاران وزارت نيرو و نيروهاي انتظامي، سپاه و بسيج كه در برقراري برق و تامين امنيت مال و زندگي مردم اهتمام كردند قدرداني نمود و اذعان كرد كه اين انسجام حاكم بر فضاي مديريت بحران در استان و هم دلي و هم افزايي نيروهاي مختلف در صحنه كم نظير و ستودني است.
نماينده رييس جمهور، بر استمرار جلسات ستاد مديريت بحران در راستاي حفظ آرامش مردم و تداوم خدمت رساني تاكيد كرد و خاطر نشان ساخت: اگر در صحنه باشيم و كارها را با همين عزم و اراده دنبال كنيم، مردم ضعف هاي احتمالي را مي بخشند و در جهت انجام مطلوب تر كار همكاري مي كنند.
وي بر تجميع ظرفيت ها و توانمندي ها تاكيد كرد و بيان داشت: مردم منطقه بسيار نجيب، صبور و محترم هستند و بنده در بازديد ها تحت تاثير شخصيت والاي اين عزيزان قرار گرفتم كه چگونه زحمات مسولان استان را ستودند، لذا نبايد بگذاريم آثار اين تخريب ها در شهر ها بويژه مناطق روستايي باقي بماند.
فريدون با اشاره به اين كه رييس جمهور از لحظات نخست حادثه شديدا نگران و بيقرار بودند و دستورات لازم را به معاون اول صادر نمودند و بنده را نيز مامور پيگيري مساله كردند كه بنده قبل از عزيمت به طور مرتب با استاندار در تماس بوده ام، افزود: مساله را با دكتر نوبخت پيگيري نموده ام و قانونا بايد بنياد مسكن خسارات را به طور كامل برآورد كند تا از طريق وزارت كشور براي طرح در نخستين جلسه هيات دولت ارايه شود.
 وي با اشاره به اين كه در تهران آمادگي كامل براي مديريت اين موضوع و پاسخ به نيازمندي ها وجود دارد، تصريح كرد: بايد با نهايت تلاش، مشكلات مردم را حل كنيم و مطالبات آنان را دنبال نماييم.
 دستيار ويژه رييس جمهور، فضاي خدمت رساني به مردم و تامين زير ساخت ها را در بازديد هاي خود بسيار خوب ارزيابي كرد و گفت: با كساني كه به دنبال سوء استفاده از اين موقعيت براي سوداگري باشند برخورد خواهيم كرد.
وي، افزود: بنده مسايل را به صورت مستمر دنبال مي كنم و با استاندار نيز به طور مرتب تماس خواهم داشت و در صورت لزوم دوباره به استان سفر خواهم كرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار

آزاد سازي خرمشهر تجلي ايثار ، مقاومت و شجاعت فرزندان سرافراز اين ملت بود
پیام تبریک فرماندار شهرستان ساری به مناسبت سالروز فتح خرمشهر
مشارکت 91 درصدی مازندرانی ها در انتخابات 29 اردیبهشت
هیات اجرایی به مدت دو روز آماده دریافت شکایت نامزدهای انتخابات است
نتايج شمارش آراء نامزدهاي انتخابات شوراي اسلامي شهر ساری
نتایج آرای شوراهای اسلامی شهرهای کیاسر،پایین هولار و فریم
تقدیر فرماندار از حضور حماسی مردم فهیم شهرستان در انتخابات/ مردم به آمارهای غیررسمی توجه نکنند/307890 میزان آرای انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان ساری
استقرارحدود 8هزارشعبه اخذ رای درمازندران برای انتخابات 29 اردیبهشت
بیش از 50 عکاس و خبرنگار انتخابات ساری را پوشش می‌دهند
اطلاعیه مهم فرمانداری شهرستان ساری
دومین جشنواره گل محمدی و گیاهان دارویی در دودانگه ساری
تخلفات انتخاباتی رصد و با متخلفین برخورد قانونی می شود
اسامى نامزدهاي انتخابات شوراهاي اسلامى شهر ساري اعلام شد
انتخابات یک جشن بزرگ سیاسی با حضور پرشور مردم است
جلسات تجهیز شعب، توجیهی خادمین شعب اخذ و توجیهی مدیران مدارس برگزار شد

آمار سایت

امروز2819
مجموع3470872

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری