پرینت ایمیل

با حضور استاندار مازندران
کد مطلب : ۲۵۱۸  / گروه : اخبار / ۲۱ بهمن ۱۳۹۵  /  بازدید : ۸۷۹
۱۳۸پروژه دهیاری های استان بطور همزمان با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان با حضور استاندار مازندران افتتاح شد.
۱۳۸پروژه دهیاری های استان به طور همزمان افتتاح شد

 

ربیع فلاح جلودار در مراسم افتتاح همزمان ۱۳۸ پروژه دهیاری های استان و چند پروژه عمرانی٬ آموزشی و فرهنگی در شهرستان محمود آباد با اشاره به این که ۴۸ درصد جمعیت مازندران در روستاها ساکن هستند٬ عنوان کرد: احیا تولید در روستاها و تقویت آن نیازمند زیر ساخت هاست و برای تحقق سیاست های دولت باید با تقویت تولید مولد زمینه مهاجرت معکوس و بازگشت روستاییان را به مبدا در برنامه قرار دهیم.
وی افزود: هدف دولت تدبیر و امید٬ تامین معیشت روستاییان و شکوفایی اقتصادی روستاهاست.
استاندار با اشاره به این که در سال ۹۴ بیش از ۱۵ هزار شغل توسط بهزیستی٬ کمیته امداد امام (ره)٬ فنی و حرفه ای و صندوق کار آفرینی امید در استان ایجاد شده است٬ گفت: بیش از ۷۰ هزار نفر در سال گذشته آموزش های فنی و حرفه ای را گذرانده اند.
ربیع فلاح با تاکید بر این که اشتغال فارغ التحصیلان باید با جدیت دنبال شود افزود: از جمله برنامه های استان در این راستا تولید و صادرات گل و گیاه به کشورهای cis است.
مقام عالی دولت در استان آموزش و پرورش را مبنای توسعه جامعه دانست و یاد آور شد: بنیاد برکت در ۳ سال اخیر بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان در بخش های مختلف در مازندران هزینه کرده است و ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه آهی محله سرخرود نیز با مشارکت این بنیاد صورت گرفته است.

استاندار با بیان این که اجرای طرح های هادی در روستاها در دولت تدبیر و امید مورد توجه جدی قرار گرفته است٬ اظهار داشت: در مازندران در حوزه اجرای طرح های هادی و تامین خدمات زیر بنایی در روستاها خوب عمل شده است و هدف این این است تا با توسعه کالبدی روستاها٬ ساخت و سازها را در داخل روستاها مستقر نماییم.
ربیع فلاح با اشاره به این که در دولت تدبیر و امید برای تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار به تعداد ۲۳۴۰ روستا در مازندران طرح هادی تهیه شده است٬ ابراز داشت: از این تعداد اجرای طرح و بهسازی شبکه معابر  در حدود ۱ هزار روستا آغاز شده و در حال پیگیری است.
نماینده عالی دولت در مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که رمز پیروزی ملت ایران اسلامی٬ همدلی و وحدت کلمه است و امروز استقلال سیاسی٬ اقتدار و امنیت ایران زبانزد دنیاست٬ بیان داشت: ۲۲ بهمن نماد همبستگی و اتحاد ملت ایران است و مردم ایران بویژه مازندران در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ضمن تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب به استکبار جهانی و ایادی آن ثابت می کنند که همواره آماده جان فشانی برای نظام و انقلاب هستند.
بازدید از پروژه اشتغالزایی روستای وازیک٬ افتتاح مدرسه ۷ کلاسه آهی محله٬ اجرای فاز ۴ بهسازی٬ حفر و تجهیز دو حلقه چاه کشاورزی٬ احداث حسینیه و ساماندهی گلزار شهدا روستای خوردونکلا٬ احداث شرکت تعاونی زر کود٬ اجرای خط انتقال آب دابوی شمالی و آیین کلنگ زنی میدان و کنار گذر شهرستان محمود آباد از جمله برنامه های نهمین روز از دهه فجر استاندار مازندران بود.
گفتنی است؛ در این روز ائمه جمعه محمود آباد و سرخرود٬ نماینده مردم نور و محمود آباد٬ فرماندار محمود آباد و برخی مدیران ستادی استانداری و دستگاه های اجرایی استان٬ دکتر فلاح را همراهی کردند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری