پرینت ایمیل

استاندار در جلسه شوراي اداري مازندران، اعلام كرد:
کد مطلب : ۲۵۴۵  / گروه : اخبار / ۱۴ اسفند ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۱۶
مقام عالي دولت در مازندران با اعلام این که تا کنون بیش از ۸۰ درصد از اعتبارات سفر ريیس جمهور به استان پرداخت شده است، تصريح كرد: اعتبارات مصوب سفر ريیس جمهور به مازندران تا پایان سال ۱۰۰ درصد پرداخت می‌شود و بحمدالله پروژه هاي سفر كاروان تدبير و اميد به مازندران بخوبي در سراسر استان فعال است.
پرداخت 100 درصدي اعتبارات مصوب سفر رييس جمهور به مازندران تا پايان سال

ربيع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه شوراي اداري استان با اشاره به اين كه ضريب برخورداري مازندران از اعتبارات دولت در مقايسه با ساير استان ها از وضعيت خوبي برخوردار است، گفت: ضريب برخورداري استان از اعتبارات خزانه از 3.3 درصد به 4.5  درصد و در اعتبارات استاني و ملي از 2.8 به 3.4 درصد رسيده است.

مقام عالي دولت در مازندران با اعلام این که تا کنون بیش از ۸۰ درصد از اعتبارات سفر ريیس جمهور به استان پرداخت شده است، تصريح كرد: اعتبارات مصوب سفر ريیس جمهور به مازندران تا پایان سال ۱۰۰ درصد پرداخت می‌شود و بحمدالله پروژه هاي سفر كاروان تدبير و اميد به مازندران بخوبي در سراسر استان فعال است.

ربيع فلاح با اشاره به اين كه در خصوص اعتبارات پسماند پيگري هاي خوبي صورت گرفته است و اعتبارات اين بخش مشخص شده  و لازم است فرمانداران و مسئولان ذي ربط در این باره پیگیری‌های لازم را انجام دهند، افزود: 20 ميليارد تومان از حوزه عمراني وزارت كشور به نيروگاه زباله سوز ساري اختصاص يافت و بخشي از ماشين آلات و تجهيزات آن وارد شده و ان شاء الله تا اواسط سال 96 اجراي اين پروژه به پايان مي رسد.

مقام عالي دولت در مازندران، خاطر نشان كرد: 1.5 ميليارد تومان براي بهبود پسماند نور، 1.5 ميليارد تومان براي بهشهر، 7 ميليارد تومان براي تنكابن و 3 ميليارد تومان به بابل تخصيص يافته است كه بايد براي جذب آن تلاش لازم صورت گيرد.

وي با بيان اين كه تنها 10 درصد از آب هاي سطحي استان مهار مي شود، عنوان نمود: با اتمام سد هراز، قريب 120 هزار از اراضي كشاورزي استان تحت پوشش قرار مي گيرند و هم چنين سد گلورد كه شبكه هايش تجهيز شده اگر طبق پيش بيني تا اوايل ارديبهشت سال آينده آبگيري شود، اتفاق خوبی در وضعیت آب شرب و کشاورزی استان خواهد افتاد.

استاندار مازندران با بیان این که تا ده روز آِینده همه مناطقی که زباله انباشت شده توسط گروه‌های بسیجی و جهادی و مردم پاکسازی خواهد شد، اظهار داشت: نوروز امسال بايد توام با شادی و نشاط بیشتر باشد و روزهاي خوبی برای گردشگران در استان فراهم شود.

استاندار با اشاره به برگزاري دو انتخابات مهم در كشور در سال 96، افزود: حضور حداكثري مردم، قانون مداري و تلاش براي ايجاد فضاي مناسب براي برگزاري انتخابات در دستور كار استان است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار

ثبت نام 437 نفر درشهرستان ساری برای انتخابات شوراهای اسلامی
راهنمای حقوقی تبلیغات انتخاباتی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا (1396
ثبت نام داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان ساری در بخشداری های ششگانه+گزارش تصویری
رشد 8 درصدي اقامت گردشگران و مهمانان نوروزي در مازندران
اسکان 70هزار مسافر شب در ساری/تاکید مسئولان ارشد نظام اسلامی بر اشتغال جوانان
«اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال»
بیش از 190 نفر از داوطلبان انتخابات شهر و روستا ثبت نام کردند
مدير كل دفتر سياسي و انتخابات استانداري مازندران از ستاد انتخابات مرکز استان بازدید کرد
نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان ساری آغاز شد/حضور پرشور نامزدهای انتخابات برای ثبت نام در فرمانداری ساری
صدور اطلاعیه شماره 4 ستاد انتخابات کشور در خصوص ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا
اعضای هیات اجرایی انتخابات مرکز استان معرفی شدند
پیام تبریک فرماندار ساری به مناسبت عید نوروز
تشریح اهم برنامه های ستاد سفر بخش چهاردانگه
بخش چهاردانگه وارد فاز انتخاباتی شد
پیام صلح زن ایرانی نشات گرفته از تحکیم بنیان خانواده است

آمار سایت

امروز
مجموع76875

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری