پرینت ایمیل

استاندار در جلسه شوراي اداري مازندران، اعلام كرد:
کد مطلب : ۲۵۴۵  / گروه : اخبار / ۱۴ اسفند ۱۳۹۵  /  بازدید : ۲۲۴
مقام عالي دولت در مازندران با اعلام این که تا کنون بیش از ۸۰ درصد از اعتبارات سفر ريیس جمهور به استان پرداخت شده است، تصريح كرد: اعتبارات مصوب سفر ريیس جمهور به مازندران تا پایان سال ۱۰۰ درصد پرداخت می‌شود و بحمدالله پروژه هاي سفر كاروان تدبير و اميد به مازندران بخوبي در سراسر استان فعال است.
پرداخت 100 درصدي اعتبارات مصوب سفر رييس جمهور به مازندران تا پايان سال

ربيع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه شوراي اداري استان با اشاره به اين كه ضريب برخورداري مازندران از اعتبارات دولت در مقايسه با ساير استان ها از وضعيت خوبي برخوردار است، گفت: ضريب برخورداري استان از اعتبارات خزانه از 3.3 درصد به 4.5  درصد و در اعتبارات استاني و ملي از 2.8 به 3.4 درصد رسيده است.

مقام عالي دولت در مازندران با اعلام این که تا کنون بیش از ۸۰ درصد از اعتبارات سفر ريیس جمهور به استان پرداخت شده است، تصريح كرد: اعتبارات مصوب سفر ريیس جمهور به مازندران تا پایان سال ۱۰۰ درصد پرداخت می‌شود و بحمدالله پروژه هاي سفر كاروان تدبير و اميد به مازندران بخوبي در سراسر استان فعال است.

ربيع فلاح با اشاره به اين كه در خصوص اعتبارات پسماند پيگري هاي خوبي صورت گرفته است و اعتبارات اين بخش مشخص شده  و لازم است فرمانداران و مسئولان ذي ربط در این باره پیگیری‌های لازم را انجام دهند، افزود: 20 ميليارد تومان از حوزه عمراني وزارت كشور به نيروگاه زباله سوز ساري اختصاص يافت و بخشي از ماشين آلات و تجهيزات آن وارد شده و ان شاء الله تا اواسط سال 96 اجراي اين پروژه به پايان مي رسد.

مقام عالي دولت در مازندران، خاطر نشان كرد: 1.5 ميليارد تومان براي بهبود پسماند نور، 1.5 ميليارد تومان براي بهشهر، 7 ميليارد تومان براي تنكابن و 3 ميليارد تومان به بابل تخصيص يافته است كه بايد براي جذب آن تلاش لازم صورت گيرد.

وي با بيان اين كه تنها 10 درصد از آب هاي سطحي استان مهار مي شود، عنوان نمود: با اتمام سد هراز، قريب 120 هزار از اراضي كشاورزي استان تحت پوشش قرار مي گيرند و هم چنين سد گلورد كه شبكه هايش تجهيز شده اگر طبق پيش بيني تا اوايل ارديبهشت سال آينده آبگيري شود، اتفاق خوبی در وضعیت آب شرب و کشاورزی استان خواهد افتاد.

استاندار مازندران با بیان این که تا ده روز آِینده همه مناطقی که زباله انباشت شده توسط گروه‌های بسیجی و جهادی و مردم پاکسازی خواهد شد، اظهار داشت: نوروز امسال بايد توام با شادی و نشاط بیشتر باشد و روزهاي خوبی برای گردشگران در استان فراهم شود.

استاندار با اشاره به برگزاري دو انتخابات مهم در كشور در سال 96، افزود: حضور حداكثري مردم، قانون مداري و تلاش براي ايجاد فضاي مناسب براي برگزاري انتخابات در دستور كار استان است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار

آزاد سازي خرمشهر تجلي ايثار ، مقاومت و شجاعت فرزندان سرافراز اين ملت بود
پیام تبریک فرماندار شهرستان ساری به مناسبت سالروز فتح خرمشهر
مشارکت 91 درصدی مازندرانی ها در انتخابات 29 اردیبهشت
هیات اجرایی به مدت دو روز آماده دریافت شکایت نامزدهای انتخابات است
نتايج شمارش آراء نامزدهاي انتخابات شوراي اسلامي شهر ساری
نتایج آرای شوراهای اسلامی شهرهای کیاسر،پایین هولار و فریم
تقدیر فرماندار از حضور حماسی مردم فهیم شهرستان در انتخابات/ مردم به آمارهای غیررسمی توجه نکنند/307890 میزان آرای انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان ساری
استقرارحدود 8هزارشعبه اخذ رای درمازندران برای انتخابات 29 اردیبهشت
بیش از 50 عکاس و خبرنگار انتخابات ساری را پوشش می‌دهند
اطلاعیه مهم فرمانداری شهرستان ساری
دومین جشنواره گل محمدی و گیاهان دارویی در دودانگه ساری
تخلفات انتخاباتی رصد و با متخلفین برخورد قانونی می شود
اسامى نامزدهاي انتخابات شوراهاي اسلامى شهر ساري اعلام شد
انتخابات یک جشن بزرگ سیاسی با حضور پرشور مردم است
جلسات تجهیز شعب، توجیهی خادمین شعب اخذ و توجیهی مدیران مدارس برگزار شد

آمار سایت

امروز1975
مجموع3474564

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری