پرینت ایمیل

کد مطلب : ۱۱۴  / گروه : اخبار / ۲۷ مرداد ۱۳۸۹  /  بازدید : ۳۲۷۹
1-پیرو هما هنگی قبلی عصر روز مورخ 27/5/89 بخشداری میاندرود . رئیس بنیاد شهید شهرستان ساری ، رئیس شورای اسلامی بخش و هیات همراه با چهار خانواده معظم شهید در روستای اوسا، دارابکلا و مرسم دیدار داشتند ، این دیدار فضای بسیار معنوی و بصورت چهره به چهره انجام شد. بخشدار میاندرود افزودند فرهنگ شهید و شهادت را از نیازهای…
1-پیرو هما هنگی قبلی عصر روز مورخ 27/5/89 بخشداری میاندرود . رئیس بنیاد شهید شهرستان ساری ، رئیس شورای اسلامی بخش و هیات همراه با چهار خانواده معظم شهید در روستای اوسا، دارابکلا و مرسم دیدار داشتند ، این دیدار فضای بسیار معنوی و بصورت چهره به چهره انجام شد. بخشدار میاندرود افزودند فرهنگ شهید و شهادت را از نیازهای اساسی جامعه دانست و افزود دوام ، استحکام و اثر بخشی نظام بستگی به این فرهنگ غنی و با اراده دارد .
2- بر اساس هماهنگی ، روز چهارشنبه مورخ 27/5/89 در یک طرح ضربتی برای کنترل کیفیت نان از 75  واحد خبازی سطح بخش و شهر سورک بازدید ، و به 12 واحد خبازی به علت عدم کیفیت نان و کم بودن وزن چانه تذکر داده شد و به کمسیون تعزیرات ارد و نان معرفی شد.
 
3-  به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان ساری،کیوان پور مدیر کل حوادث و زارعی مدیر کل روستائی استانداری مازندران و طالبی بخشدار میاندرود از روستای جامخانه بازدید نمودند . دراین بازدید که دهیار روستا نیزحضور داشتند از نقاط حادثه خیز خصوصاً از قسمت بالادست که در مواقع بارندگی سیل آسا موجب آبگرفتگی روستا میشودبازدیدو تصمیمات مقتضی اتخاذ گردیدضمناً از پل ارتباطی بین روستایی اسرم و جامخانه بازدید شد.
4- ستاد یادواره شهدای بخش میاندرود به همراه فرماندار شهرستان ساری و بخشدار میاندرود در روز شنبه مورخ 23/5/89 در دیدار با امام جمعه شهر سورک ار روند کار ستاد برای هرچه باشکوهتر برگزار کردن مراسم یادواره 222 تن از شهدای بخش میاندرود توضیحاتی دادند و در ادامه از رهنمودهای حجت الاسلام رسولی پیرامون شهید و شهادت و ایثارگری ها آنان در پیشبرد و برگزاری مراسم استفاده نمودند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار

دولت مشکل گاز مازندران را به شکل ریشه ای حل کرد
پروژه صحن امام زاده عباس (ع) تا نوروز 97 به بهره برداری برسد
فرماندار ساری از دفتر نمایندگی خبرگزاری ایرنا در مازندران بازدید کرد
فرماندار شهرستان ساری با رتبه 12 کنکور رشته ریاضی دیدار کرد
ملاقات عمومی فرماندار با مردم شهرستان ساری برگزار شد
نقش محوری سمن ها در فرهنگ سازی
پیام تبریک فرماندار مرکز استان به مناسبت روز خبرنگار
فرماندار ساری با سرپرست خبرگزاری ایلنا در مازندران دیدار کرد
ملاقات عمومی فرماندار شهرستان ساری برگزار شد
ارتباط دوسویه خبرنگاران و مدیران، مسیر موفقیت را همراه دارد
بازدید سردار وحیدی رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی از پروژه مجتمع فرهنگی شهیدان گمنام دودانگه شهرستان ساری
کانون پرورش فکری نهادی جهت مقابله با تهدیدات ضد فرهنگی
بازدید فرماندار ساری از پروژه احداث تله کابین بر روی سد شهید رجایی
دیدار فرماندار ساری با قهرمان تیراندازی معلولان
پیام فرماندار ساری به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و دهه کرامت

آمار سایت

امروز3373
مجموع3901299

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری