پرینت ایمیل

کد مطلب : ۱۱۴  / گروه : اخبار / ۲۷ مرداد ۱۳۸۹  /  بازدید : ۳۷۹۰
1-پیرو هما هنگی قبلی عصر روز مورخ 27/5/89 بخشداری میاندرود . رئیس بنیاد شهید شهرستان ساری ، رئیس شورای اسلامی بخش و هیات همراه با چهار خانواده معظم شهید در روستای اوسا، دارابکلا و مرسم دیدار داشتند ، این دیدار فضای بسیار معنوی و بصورت چهره به چهره انجام شد. بخشدار میاندرود افزودند فرهنگ شهید و شهادت را از نیازهای…
1-پیرو هما هنگی قبلی عصر روز مورخ 27/5/89 بخشداری میاندرود . رئیس بنیاد شهید شهرستان ساری ، رئیس شورای اسلامی بخش و هیات همراه با چهار خانواده معظم شهید در روستای اوسا، دارابکلا و مرسم دیدار داشتند ، این دیدار فضای بسیار معنوی و بصورت چهره به چهره انجام شد. بخشدار میاندرود افزودند فرهنگ شهید و شهادت را از نیازهای اساسی جامعه دانست و افزود دوام ، استحکام و اثر بخشی نظام بستگی به این فرهنگ غنی و با اراده دارد .
2- بر اساس هماهنگی ، روز چهارشنبه مورخ 27/5/89 در یک طرح ضربتی برای کنترل کیفیت نان از 75  واحد خبازی سطح بخش و شهر سورک بازدید ، و به 12 واحد خبازی به علت عدم کیفیت نان و کم بودن وزن چانه تذکر داده شد و به کمسیون تعزیرات ارد و نان معرفی شد.
 
3-  به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان ساری،کیوان پور مدیر کل حوادث و زارعی مدیر کل روستائی استانداری مازندران و طالبی بخشدار میاندرود از روستای جامخانه بازدید نمودند . دراین بازدید که دهیار روستا نیزحضور داشتند از نقاط حادثه خیز خصوصاً از قسمت بالادست که در مواقع بارندگی سیل آسا موجب آبگرفتگی روستا میشودبازدیدو تصمیمات مقتضی اتخاذ گردیدضمناً از پل ارتباطی بین روستایی اسرم و جامخانه بازدید شد.
4- ستاد یادواره شهدای بخش میاندرود به همراه فرماندار شهرستان ساری و بخشدار میاندرود در روز شنبه مورخ 23/5/89 در دیدار با امام جمعه شهر سورک ار روند کار ستاد برای هرچه باشکوهتر برگزار کردن مراسم یادواره 222 تن از شهدای بخش میاندرود توضیحاتی دادند و در ادامه از رهنمودهای حجت الاسلام رسولی پیرامون شهید و شهادت و ایثارگری ها آنان در پیشبرد و برگزاری مراسم استفاده نمودند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری