پرینت ایمیل

کد مطلب : ۱۸۶  / گروه : اخبار / ۰۱ دی ۱۳۸۹  /  بازدید : ۳۱۳۰
رمضان رضايي راد تلاش در مسير محروميت زدايي از روستاها را از برنامه هاي دولت خدمتگزار دانست و افزود: دولت نگاه ويژه اي به روستاها دارد
رمضان رضايي راد تلاش در مسير محروميت زدايي از روستاها را از برنامه هاي دولت خدمتگزار دانست و افزود: دولت نگاه ويژه اي به روستاها دارد
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ساري رمضان رضايي راد بخشدار مركزي شهرستان ساري در بازديد از روستاي خزر آباد بخش مركزي بيان داشت: عمليات اجرايي پروژه گلزار شهدا در حال انجام مي باشد.

رضايي راد تصريح كرد: زميني به مساحت3500 متر مربع  براي ساخت سالن ورزشي و زميني براي ساختمان سايت خزرآباددر اين روستا اهدا شده است.

وي ضمن قدرداني از زحمات تلاش و جديت مردم روستاي خزر آباد در جهت پيشبرد عمران و آباداني روستا افزود: بخشداري مركزي از هيچ تلاشي نسبت به حل مشكلات اين روستا دريغ نمي كند.

بخشدار مركزي شهرستان ساري باید به اتفاق و کمک یکدیگر در حرکتی انقلابی و نهضتی، شرایط را به طور کامل و به نحو مطلوب تغییر دهیم. مسائل و مشکلات مردم محروم باید به نحوی بر طرف شود که آسیبی به آنان نرسد و در عین حال با سرعت و دقت، وضعیت تغییر کند.

وي تلاش در مسير محروميت زدايي از روستاها را از برنامه هاي دولت خدمتگزار دانست و افزود: دولت نگاه ويژه اي به روستاها دارد و زدودن چهره محروميت از روستاها را در اولويت برنامه خود قرار داده و در راستاي همين امر گام هاي بزرگي برداشته است.

وي تصريح كرد: در اين بازديد رسيدگي به محرومان را وظيفه و تكليف يك مسوول خواند و اظهار داشت: مسوولان بايد توجه خاص و ويژه به اقشار ضعيف و نيازمند داشته و با تمام توان توان سعي در رفع مشكل آنان و كمك به وضعيت معيشت آنان داشته باشند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری