پرینت ایمیل

کد مطلب : ۱۸۶  / گروه : اخبار / ۰۱ دی ۱۳۸۹  /  بازدید : ۲۳۸۷
رمضان رضايي راد تلاش در مسير محروميت زدايي از روستاها را از برنامه هاي دولت خدمتگزار دانست و افزود: دولت نگاه ويژه اي به روستاها دارد
رمضان رضايي راد تلاش در مسير محروميت زدايي از روستاها را از برنامه هاي دولت خدمتگزار دانست و افزود: دولت نگاه ويژه اي به روستاها دارد
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ساري رمضان رضايي راد بخشدار مركزي شهرستان ساري در بازديد از روستاي خزر آباد بخش مركزي بيان داشت: عمليات اجرايي پروژه گلزار شهدا در حال انجام مي باشد.

رضايي راد تصريح كرد: زميني به مساحت3500 متر مربع  براي ساخت سالن ورزشي و زميني براي ساختمان سايت خزرآباددر اين روستا اهدا شده است.

وي ضمن قدرداني از زحمات تلاش و جديت مردم روستاي خزر آباد در جهت پيشبرد عمران و آباداني روستا افزود: بخشداري مركزي از هيچ تلاشي نسبت به حل مشكلات اين روستا دريغ نمي كند.

بخشدار مركزي شهرستان ساري باید به اتفاق و کمک یکدیگر در حرکتی انقلابی و نهضتی، شرایط را به طور کامل و به نحو مطلوب تغییر دهیم. مسائل و مشکلات مردم محروم باید به نحوی بر طرف شود که آسیبی به آنان نرسد و در عین حال با سرعت و دقت، وضعیت تغییر کند.

وي تلاش در مسير محروميت زدايي از روستاها را از برنامه هاي دولت خدمتگزار دانست و افزود: دولت نگاه ويژه اي به روستاها دارد و زدودن چهره محروميت از روستاها را در اولويت برنامه خود قرار داده و در راستاي همين امر گام هاي بزرگي برداشته است.

وي تصريح كرد: در اين بازديد رسيدگي به محرومان را وظيفه و تكليف يك مسوول خواند و اظهار داشت: مسوولان بايد توجه خاص و ويژه به اقشار ضعيف و نيازمند داشته و با تمام توان توان سعي در رفع مشكل آنان و كمك به وضعيت معيشت آنان داشته باشند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار

ثبت 290هزار شب مسافراقامت در شهرستان ساری
مازندران رتبه دوم تردد كشور / ثبت نام 6886 نفر براي انتخابات شوراها در مازندران
ثبت نام 870نامزد انتخابات شوراها در شهرستان ساری
ثبت نام 437 نفر درشهرستان ساری برای انتخابات شوراهای اسلامی
راهنمای حقوقی تبلیغات انتخاباتی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا (1396
ثبت نام داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان ساری در بخشداری های ششگانه+گزارش تصویری
رشد 8 درصدي اقامت گردشگران و مهمانان نوروزي در مازندران
اسکان 70هزار مسافر شب در ساری/تاکید مسئولان ارشد نظام اسلامی بر اشتغال جوانان
«اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال»
بیش از 190 نفر از داوطلبان انتخابات شهر و روستا ثبت نام کردند
مدير كل دفتر سياسي و انتخابات استانداري مازندران از ستاد انتخابات مرکز استان بازدید کرد
نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان ساری آغاز شد/حضور پرشور نامزدهای انتخابات برای ثبت نام در فرمانداری ساری
صدور اطلاعیه شماره 4 ستاد انتخابات کشور در خصوص ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا
اعضای هیات اجرایی انتخابات مرکز استان معرفی شدند
پیام تبریک فرماندار ساری به مناسبت عید نوروز

آمار سایت

امروز
مجموع76875

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری