پرینت ایمیل

با اهدای زمین از سوی خیران این بخش و با حضور استاندار
کد مطلب : ۶۰۲  / گروه : اخبار / ۲۰ خرداد ۱۳۹۲  /  بازدید : ۴۱۴۹
بخشدار رودپی جنوبی در آیین افتتاح ساختمان این بخش با بیان اینکه عزم خود را برای دستیابی به توسعه متوازن در این منطقه جزم می‌کنم، بیان داشت: با همکاری مردم منطقه می‌توانم در اجرای امور موفق باشم...
افتتاح ساختمان بخشداری «رودپی جنوبی» شهرستان ساری

با حضور استاندار و مسئولان شهرستانی، بخشداری رودپی جنوبی شهرستان ساری افتتاح شد.

 در آستانه انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرها ،بخشداری رودپی جنوبی شهرستان ساری با حضور علی‌اکبر طاهایی استاندار مازندران و مسئولان شهرستانی ساختمان بخشداری که در مدت 45 روز در مساحتی به میزان 150 متر احداث شد مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

در این مراسم استاندار مازندران با آرزوی توفیق برای مسئولان در خدمات‌رسانی به مردم ولایتمدار مازندران، اظهار داشت: در سالی که با شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مزین شده است و مورد تاکید رهبری است باید بتوانیم در تحقق و اجرای دقیق این شعار کوشا باشیم.

نماینده عالی دولت در مازندران با بیان اینکه حماسه سیاسی در روز 24 خرداد ماه محقق می‌شود، تصریح کرد: حضور و مشارکت مردم در انتخابات دشمنان را برای رسیدن به اهدافشان ناکام می‌گذارد.

بخشدار رودپی جنوبی نیز با بیان اینکه عزم خود را برای دستیابی به توسعه متوازن در این منطقه جزم می‌کنم، بیان داشت: با همکاری مردم منطقه می‌توانم در اجرای امور موفق باشم.

عادل روحی افزود: ‌در آستانه انتخابات قرار داریم و حضور مردم برای تحقق شعار حماسه سیاسی در کشور گام موثری است.

وی تحقق شعار حماسه سیاسی را با حماسه اقتصادی پیوند ناگسستنی دانست و یادآور شد: اینکه مردم منطقه رودپی جنوبی تمام تلاش خود را برای تولیدات داخلی و محصولات کشاورزی به کار می‌بندند جای امیدواری است.

روحی خاطرنشان کرد: زمین بخشداری رودپی جنوبی از سوی خیران منطقه اهدا شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری