پرینت ایمیل

فرماندار ساری
کد مطلب : ۷۲۰  / گروه : اخبار / ۲۰ آبان ۱۳۹۲  /  بازدید : ۵۲۱۹
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، شامگاه یکشنبه جواد واحدی فرماندار ساری به همراه سید عباس حسینی معاون سیاسی،رضایی راد بخشدار مرکزی و هیئت همراه از هیئت‌های مذهبی بخش رود پی شمالی بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، شامگاه یکشنبه جواد واحدی فرماندار ساری به  همراه سید عباس حسینی معاون سیاسی،رضایی راد بخشدار مرکزی و هیئت همراه  از هیئت‌های مذهبی بخش رود پی شمالی  بازدید کردند.

فرماندار ساری در حاشیه بازدید از یکی از این هیئت‌ها اظهار کرد: ایام عزاداری و سوگواری سرور و سالار شهیدان دربردارنده پیام‌ها و آموزه‌های فراوان دینی است و بر  برگزاری هر چه باشکوه‌تر این گونه مراسمات در جامعه تأکید کرد.

وی در ادامه بر آشنایی جوانان با اهداف امام حسین در قیام عاشورا و نهضت آن امام همام تأکید و اظهار کرد: روایت اهداف امام حسین(ع) در قیام و نهضت عاشورا از طریق مداحان و روحانیون برای تبیین نقش ائمه در سرنوشت جامعه اسلامی تأثیرات فراوانی خواهد داشت.

واحدی با بیان اینکه مسئولان هیئت‌های مذهبی با استفاده و بهره‌مندی از بیانات و فرمایشات مقام معظم رهبری در مراسم عزاداریٰ و جوانان بصیرت عاشورایی را زنده و احیا کنند گفت: راویان واقعه عاشورا با بیان صحیح وقایع عاشورای حسینی و روشنگری اذهان مردم به خرافه‌ها در این خصوص در ارتقای بصیرت عاشورایی نقش بسزایی خواهندداشت.

فرماندار مرکز استان تکایا و هیئت‌ها را کانون وحدت و برادری، دین‌مداری و عشق واقعی به امام حسین (ع) برشمرد و گفت: پرهیز از رقابت‌های بی‌مورد، حفظ نظم و حقوق اجتماعی، جلوگیری از راهبندان‌های بی‌مورد، همراهی با پلیس در کنترل انتظامات، ادای فریضه نماز ظهر عاشورا و به طور کلی رنگ حسینی بخشیدن به شاکله و ماهیت هیئت‌ها را از الزامات یک عزاداری واقعی برشمرد.جوانان بصیرت عاشورایی را زنده و احیا کنند

جوانان بصیرت عاشورایی را زنده و احیا کنند

جوانان بصیرت عاشورایی را زنده و احیا کنند

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری