پرینت ایمیل

حامد یوسفی رئیس شورای ورزشی بخش مرکزی
کد مطلب : ۷۴۳  / گروه : اخبار / ۱۰ آذر ۱۳۹۲  /  بازدید : ۵۳۳۶
به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از روابط عمومی شورای ورزشی بخش مرکزی ساری حامد یوسفی رئیس شورای ورزشی بخش مرکزی در جلسه کمیته های ورزشی بخش مرکزی بابیان اینکه شورای ورزشی بخش با تمام پتانسیل حال انجام وظایف می باشند.

یوسفی ادامه افزود : در بخش مرکزی ورزش های سنتی و بازی های بومی محلی در گذشته یکی از مهم ترین سرگرمی ها برای نوجوانان و جوانان و حتی افراد بزرگسال در ایام اوقات فراغت بود.

وی تصریح کرد : این شورای ورزشی با حمایت بخشدار رضائی راد ، اداره ورزش و جوانان شهرستان ، فدراسیون ورزش های سنتی و بازی های بومی محلی و همچنین همکاری روستا های بخش مرکزی در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی با جدیت پیگیر پیشرفت این ورزش ها در بخش خواهد بود.

یوسفی با اشاره به برنامه ریزی فعالیت های ورزشی سال جدید بیان داشت : برنامه ریزی در جهت هدایت هرچه بیشتر جوانان به ورزش و ایجاد شادابی و نشاط در جامعه روستای و هماهنگی کردن ورزش و توسعه ورزش های همگانی ، فعال نمودن همه رشته های ورزشی با تمهید امکانات مورد نیاز ، احیاء ورزش های بومی محلی ، توسعه ورزش در همه رده سنی و در بخش آقایان و بانوان از اهم برنامه شورای ورزشی بخش مرکزی می باشد.

وی یاد آور شد : تعداد 25 کمیته ورزشی در بخش فعال بوده و نیز به زودی با ابلاغ برنامه به کمیته ها در راستای توسعه ورزش بخش مرکزی اقدامات لازم انجام گیرد.

 


برنامه ریزی در جهت هدایت هر چه بیشتر جوانان به ورزش

برنامه ریزی در جهت هدایت هر چه بیشتر جوانان به ورزش

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری