پرینت ایمیل

فرماندار ساری در بازدید از نمایشگاه کتاب عنوان کرد
کد مطلب : ۲۵۱۴  / گروه : اخبار / ۲۱ بهمن ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۶۷
فرماندار مرکز استان گفت: تعداد بیشتری از ناشران بین الملل نسبت به سال گذشته در این نمایشگاه حضور یافته اند.

 

 

فرماندار مرکز استان گفت: تعداد بیشتری از ناشران بین الملل نسبت به سال گذشته در این نمایشگاه حضور یافته اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، احمد حسین زادگان در بازدید از نمایشگاه کتاب مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نمایشگاه امسال از نظر تعداد غرفه ها و ناشران، تنوع و حضور ناشران بین الملل، نسبت به سال گذشته بهتر برگزار شده است.

وی با بیان اینکه تعداد بیشتری از ناشران بین الملل نسبت به سال گذشته در این نمایشگاه حضور یافته اند، افزود: ناشران اعتراض هایی را نسبت به فضای قبلی نمایشگاه داشتند و با آسیب شنایی که از نمایشگاه قبلی داشتیم سعی کردیم برخی آسیب ها را رفع کنیم.

فرماندار ساری با اشاره به استقبال گسترده مردم از نمایشگاه کتاب مازندران، گفت: فضای برگزاری نمایشگاه، فضای شاد و مفرح برای مقوله کتاب است و با افزایش سقف بن ها سعی کردیم مخاطبان بیشتری را به نمایشگاه جذب کنیم.

این مسئول با بیان اینکه مقام معظم رهبری در بازدید از نمایشگاه کتاب تاکید داشتند که نمایشگاه های کتاب در مراکز استان ها هم برگزار شود، تصریح کرد: امروز می بینیم که این نمایشگاه ها در سراسر کشور برگزار می شود.

 حسین زادگان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جشن انقلاب در ۲۲ بهمن اظهار داشت: انقلاب توانست بسیاری از مشکلات را در جامعه در ابعاد داخلی و خارجی مرتفع سازد.

وی با بیان اینکه همراهی، مشارکت و حمایت مردم همواره پشتوانه نظام بوده است افزود: قطعا از ویژگی های مهم انقلاب رکن رکین‌مردم است که تحت  زعامت  ولایت فقیه در بزنگاه ها حضور موثر داشته اند.

حسین زادگان به حضور میلیونی مردم‌در راهپیمایی ۲۲بهمن اشاره کرد و گفت: البته ممکن است  مردم نقدهایی در حوزه های اقتصادی و سیاسی داشته باشند اما ضرورت جامعه حکم می کند که مردم مقتدرانه حضور یابند.

وی   با بیان اینکه رئیس جمهوری امریکا مواضع منتقدانه و طلبکارانه ای نسبت به ایران گرفته است  گفت: حضور پر رنگ‌مردم در راهپیمایی می تواند درس خوبی برای مسئولان سیاسی داخلی و خارجی باشد.

وی وحدت ملی را یکی از ضروریات جامعه دانست و گفت: در حال حاضر ضرورت این وحدت بیش از هر زمان دیگری احساس می شود و امیدواریم این راهپیمایی تبلور وحدت، همدلی و همراهی مسئولان باشد.

حسین زادگان به انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شهر و روستا در اردیبهشت ماه سال آینده هم اشاره کرد و گفت: کمیته جدیدی  در ذیل کمیته اطلاع رسانی تشکیل خواهد شد تا تبلیغات زودرس و تخریب ها له یا علیه نامزدهای دیگر در فضای مجازی را مورد بررسی قرار دهد.

این مسئول گفت: اگر به مواردی از این دست برسیم حتما برخورد  قانونی صورت خواهد گرفت.

وی در خصوص میتینگ های سیاسی و جلسات سخنرانی احزاب در ایام انتخابات با بیان اینکه در انتخابات قبل جز یک ‌مورد سخنرانی انتخاباتی دیگری لغو نشده بود گفت: هر سخنرانی که در چارچوب قانون امکان برگزاری داشته باشد، برگزار می شود مگر اینکه تشخیص امنیتی  بر لغو جلسه باشد.


حضور گسترده ناشران بین المللی در نمایشگاه کتاب مازندران

حضور گسترده ناشران بین المللی در نمایشگاه کتاب مازندران

حضور گسترده ناشران بین المللی در نمایشگاه کتاب مازندران

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار

ثبت نام 437 نفر درشهرستان ساری برای انتخابات شوراهای اسلامی
راهنمای حقوقی تبلیغات انتخاباتی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا (1396
ثبت نام داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان ساری در بخشداری های ششگانه+گزارش تصویری
رشد 8 درصدي اقامت گردشگران و مهمانان نوروزي در مازندران
اسکان 70هزار مسافر شب در ساری/تاکید مسئولان ارشد نظام اسلامی بر اشتغال جوانان
«اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال»
بیش از 190 نفر از داوطلبان انتخابات شهر و روستا ثبت نام کردند
مدير كل دفتر سياسي و انتخابات استانداري مازندران از ستاد انتخابات مرکز استان بازدید کرد
نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان ساری آغاز شد/حضور پرشور نامزدهای انتخابات برای ثبت نام در فرمانداری ساری
صدور اطلاعیه شماره 4 ستاد انتخابات کشور در خصوص ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا
اعضای هیات اجرایی انتخابات مرکز استان معرفی شدند
پیام تبریک فرماندار ساری به مناسبت عید نوروز
تشریح اهم برنامه های ستاد سفر بخش چهاردانگه
بخش چهاردانگه وارد فاز انتخاباتی شد
پیام صلح زن ایرانی نشات گرفته از تحکیم بنیان خانواده است

آمار سایت

امروز
مجموع76875

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری