پرینت ایمیل

فرماندار ساری در جلسه شورای اداری مرکز استان:
کد مطلب : ۲۵۱۵  / گروه : اخبار / ۲۱ بهمن ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۰۱۳
فرماندار مرکز استان با بیان اینکه اجرایی شدن پروژه ها نباید مصادره به مطلوب شود، گفت: ضمن اینکه افتتاح پروژه ها بهانه ای است تا مردم در جریان دستاوردهای انقلاب اسلامی قرار گیرند.

 

فرماندار مرکز استان با بیان اینکه اجرایی شدن پروژه ها نباید مصادره به مطلوب شود، گفت: ضمن اینکه افتتاح پروژه ها بهانه ای است تا مردم در جریان دستاوردهای انقلاب اسلامی قرار گیرند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری،احمد حسین زادگان در جلسه شورای اداری مرکز استان که در بخش رودپی برگزار شد، اظهار کرد: بسیاری از مشکلاتی که در طول پیروزی انقلاب توانستیم سپری کنیم به دلیل وحدت ملی در جامعه و استفاده از منویات مقام معظم رهبری بود.

وی با بیان اینکه ملت ما تن به استعمار نداد، افزود: با ساختن کشور در حوزه های مختلف، می توانیم الگوی خوبی در مقابل سایر کشورها باشیم و ببینند ملتی که تن به استعمار نداد چگونه روی پای خود ایستاده است.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه صرف نظر از سلایق سیاسی و اختلاف نظرهای موجود، باید اهداف دولت اسلامی را تبیین کنیم، گفت: کشوری هستیم که از تحریم های فلج کننده و هوشمندانه خارج شدیم و اداره کشور بعد از این تحریم ها، کار راحتی نیست.

این مسئول با تاکید بر کنترل کردن تورم توسط دولت یازدهم، تصریح کرد: دولت با ریاضت اقتصادی، تصمیم های منطقی و رونق اقتصادی اجازه افزایش تورم نداد.

حسین زادگان با اشاره به اینکه تعاملات بین المللی ما در حال برقراری است، ادامه داد: ما به این کشورها وابسته نیستیم اما در تعامل دوسویه، مناقع توزیع می شود.

وی با بیان اینکه در ایام الله دهه فجر باید خدمات دولت، هر آنچه که انجام شده را با راستی و درستی به اطلاع مردم برسانیم، خاطرنشان کرد: ناجوانمردانه است که شرایط را برای مردم تبیین نکرده و گزارش های نادرست ارائه دهیم.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه واقفیم که دولت و نظام اسلامی محصول جانفشانی شهدا در سایه رهبری های امام راحل است، اظهار کرد: نباید به دلیل مسائل جریانی و جناحی، ایمان مردم را متزلزل کنیم، نقدهای سازنده را بیان کرده و مردم را در جریان امور قرار دهیم.

این مسئول با بیان اینکه مظلومیت آیت الله هاشمی کمتر از مظلومیت شهید بهشتی نبود، افزود: آیت الله هاشمی در تمام مراحل انقلاب، نقش اساسی داشت و در تمام زمانی که هاشمی توسط برخی جریان های سیاسی مورد ظلم قرار گرفته بود رهبر معظم انقلاب اسلامی، مسئولیت وی در مجمع تشخیص مصلحت نظام را حفظ کردند.

حسین زادگان گفت: بسیاری از جناح های سیاسی که هاشمی را مورد ظلم قرار دادند دیگر فرصت جبران این مسئله را ندارند.

وی با بیان اینکه اجرایی شدن پروژه ها نباید مصادره به مطلوب شود، تصریح کرد: ضمن اینکه افتتاح پروژه ها بهانه ای است تا مردم در جریان دستاوردهای انقلاب اسلامی قرار گیرند.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه در آستانه برگزاری انتخابات قرار داریم، ادامه داد: به کاندیداهای احتمالی توصیه می کنیم از هرگونه تبلیغات زودهنگام در فضای مجازی خودداری کنند چراکه کمیته ای برای رصد فضای مجازی تشکیل داده ایم، همه ملزم به قانون باشیم و مدیران دستگاه ها هم نهایت همکاری را برای برگزاری انتخابات با ستاد انتخابات داشته باشند.

وی با بیان اینکه ضرورت دارد همه در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنیم، خاطرنشان کرد: مردم باید ما را در صف های راهپیمایی ببینند اگرچه همه به این وظیفه عمل می کنیم.

حسین زادگان با اشاره به ظرفیت فضای مجازی و لزوم بهره گیری مناسب از این فضای، گفت: یکی از اقدامات موثر دولت، افزایش پهنای باند و سرعت اینترنت بوده و لازم است این اینترنت به صورت کنترل شده در اختیار گروه های سنی قرار گیرد چراکه در کشورهای توسعه یافته هم اینترنت به شکل رها شده در اختیار گروه های سنی کودک و نوجوان قرار نمی گیرد.

نصب دوربین پایش سرعت در محور دریا

در این نشست بخشدار رودپی اظهار کرد: تعامل خوبی بین مسئولان محلی در حوزه بخش رودپی وجود دارد و از برکات دولت تدبیر و امید برخوردار هستیم و پروژه های بزرگی در حال اجرا است.

محمود محمودی با بیان اینکه بخش رودپی، نگین شهرستان ساری است، افزود: پل پنبه پوله از دغدغه های مردم منطقه بود با اعتبار  مناسبی اجرایی شده و اعتبار از طریق مکاتبات فرماندار ساری با معاون وزیر راه و شهرسازی ، به پیمانکار تزریق شد.

وی با اشاره به اینکه از قابلیت های منطقه باید برای استان استفاده کنیم، گفت: چرا که ساحل دریا، مورد استفاده مردم سراسر استان و گردشگران قرار می گیرد.

این مسئول با بیان اینکه سد لاستیکی هم در دولت تدبیر و امید اجرایی شده و از دستاوردهای دولت در منطقه است، تصریح کرد: با حجم مشکلاتی که در کشور وجود دارد اما دولت در بخش های مختلف، خدمات رسانی می کند.

محمودی با اشاره به نصب دوربین های پایش سرعت در محور دریا، ادامه داد: تعریض دوربرگردان های محور دریا هم از دیگر اقداماتی است که انجام شده است.

وی با بیان اینکه 700 میلیون تومان اعتبار به حوزه آب و آببندان های منطقه اختصاص یافته است، خاطرنشان کرد: زمین 400هکتاری منطقه که سال ها بدون استفاده باقی مانده بود اکنون با همکاری شرکت مشاور، در حال طراحی و استفاده از این زمین هستیم.

تروریسم در حال مخدوش کردن چهره منور است

 امام جمعه بخش رودپی در سخنانی اظهار کرد: مایه افتخار است که مردم ایران اسلامی، به این بخش سفر کرده و نعمت دریا بهره مند می شوند.

حجت الاسلام عابدی با بیان اینکه امکانات دولتی در بخش رودپی وجود دارد که مورد استفاده مردم کشور است، افزود: نیازمند نگاه ویژه مسئولان به این منطقه هستیم.

وی با اشاره به اینکه طبق روزشمار انقلاب، امروز به عنوان روز وحدت ملی نامگذاری شده است، گفت: این وحدت ملی در کنار وحدت جایگاه و اعتقاد ما است.

عابدی با بیان اینکه نهضت های آزادی بخش را در جهان زمینه ساز ظهور امام عصر می دانیم، تصریح کرد: امام عصر نه فقط برای اسلام بلکه برای مردم جهان است و امروز حزب الله لبنان یکی از جنبش های زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است.

امام جمعه بخش رودپی ادامه داد: تروریسم امروز می خواهد چهره منور اسلام را مخدوش کرده و اسلام ناب را به شکل دیگری نشان دهد و وظیفه داریم در مبارزه با تروریسم، فعالیت گسترده تری داشته باشیم.

عابدی گفت: برای مبارزه با تروریسم باید وحدت ملی را افزایش دهیم و در سایه منویات مقام معظم رهبری و تحت لوای قانون اساسی، گام های موثرتری در این حوزه برداریم.

ایجاد شهرک صنعتی دریایی در رودپی

رئیس شورای بخش رودپی شمالی در این نشست اظهار کرد: آوای تلاش گری، انقلاب محوری و توسعه نگری و خدمت رسانی فرماندار  ساری مشهود و ملموس است.

عمادی با اشاره به اینکه  سه عامل اساسی در تقویت، استمرار و تثبیت انقلاب اسلامی بسیار تاثیرگذار بود، افزود: ماهیت دینی و اسلامی، مردم محوری و ولایتمداری سه ویژگی انقلاب است و باید این ویژگی های انقلاب استمرار یابد.

وی با بیان اینکه  امروز در حالی در آستانه سی و هشتمین پیروزی انقلاب انقلاب اسلامی قرار داریم که از ابتدای پیروزی انقلاب، شاهد توطئه های استکبار بودیم، گفت: با وجود هجمه ها و مشکلات فراوان، انقلاب اسلامی استوار است.

این مسئول با اشاره به اینکه شوراها در شایسته سالاری مردم سالاری، نقش عمیق دارند، تصریح کرد: شوراها منشا خدمات فراوانی در توسعه شهرها و روستاها بودند.

عمادی با بیان اینکه مدیران از شوراها به عنوان بازوی قوی و مشاور، بهره ببرند، ادامه داد: امروز  برخی مصوبات درباره کاهش قدرت  و اعضای شوراها در مجلس شورای اسلامی، نگران کننده است.

وی با اشاره به کاهش جمعیت روستاها، خاطرنشان کرد: دولت عزم جدی در ماندگاری مردم در روستاها دارد.

عمادی با بیان اینکه دفتر امور روستایی در دولت تدبیر و امید به معاونت روستایی ارتقا یافته است، اظهار کرد: روستا نیازهای جدیدی دارد که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد و به افزایش جمعیت در روستاها کمک کنند.

وی با اشاره به اینکه پیشنهاد می کنیم شهرک صنعتی دریایی در منطقه ایجاد شود، افزود: این شهرک صنعتی دریایی می تواند در اشتغالزایی و هم استفاده بهتر از تولیدات دریا، موثر باشد.

خسارت باغداران آسیب دیده پرداخت شود

نماینده دهیاران بخش رودپی در سخنانی اظهار کرد: روستاهای بخش رودپی شمالی در تمام فصول سال پذیرای گردشگران هستند.

عزیززاده با اشاره به گسترش فعالیت های خانه مسافر در منطقه، افزود: نیازمند نظارت بیشتر بر فعالیت خانه مسافرها هستیم.

وی با بیان اینکه در بیش از 80 درصد از روستاهای بخش، طرح هادی انجام نشده است، گفت: آتش نشانی منطقه هم نیازمند تجهیزات، امکانات و نیروی انسانی بیشتری است.

عزیزاده با اشاره به اینکه ایجاد داروخانه شبانه روزی از نیازهای اصلی منطقه است، تصریح کرد: طرح های هادی منطقه هم نیازمند بازنگری است.

وی با تاکید بر پیگیری حقوق باغداران خسارت دیده در برف امسال است، گفت: تقاضا داریم خسارت این افراد زودتر پرداخت شود.

در این نشست از روسای ادارات گاز، ورزش و جوانان و محیط زیست مرکز استان با اهدای لوح تقدیر، قدردانی شد.


افتتاح پروژه بهانه ای است تا مردم در جریان دستاوردهای انقلاب قرار گیرند

افتتاح پروژه بهانه ای است تا مردم در جریان دستاوردهای انقلاب قرار گیرند

افتتاح پروژه بهانه ای است تا مردم در جریان دستاوردهای انقلاب قرار گیرند

افتتاح پروژه بهانه ای است تا مردم در جریان دستاوردهای انقلاب قرار گیرند

افتتاح پروژه بهانه ای است تا مردم در جریان دستاوردهای انقلاب قرار گیرند

افتتاح پروژه بهانه ای است تا مردم در جریان دستاوردهای انقلاب قرار گیرند

افتتاح پروژه بهانه ای است تا مردم در جریان دستاوردهای انقلاب قرار گیرند

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار

افزایش ورود 30درصدی گردشگران به استان
طرح اطلس کشاورزی شهرستان ساری تدوین شود
پیام تبریک سرپرست فرمانداری ساری به‌مناسبت ۱۲ فروردین؛ روز جمهوری اسلامی ایران
بازاریان مازندران پیشتاز ترویج استفاده از کالای ایرانی در کشور شوند
حمایت از کالای ایرانی سبب رونق تولید و اشتغال می شود
ورود ۱۰۰ هزار گردشگر نوروزی به شهرستان ساری
بازدید فرماندار ساری و اعضای ستاد تسهیلات سفرشهرستان ساری از کمپ های مستقر در سطح شهرستان
ساری آماده میزبانی از گردشگران نوروزی است
سرپرست فرمانداری ساری در مزار شهدا حضور یافت
سرپرست فرمانداری ساری منصوب شد
فرماندار مرکز استان در پیامی درگذشت پدر شهیدان عبوری را تسلیت گفت
فرماندار ساری حادثه سقوط هواپیما یاسوج را تسلیت گفت
شهادت حضرت فاطمه (س) تسلیت باد
✴️ ششمین جلسه شورای عالی ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ساری برگزار شد
پیام تشکر فرماندارمرکز استان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن

آمار سایت

امروز829
مجموع5371362

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری