پرینت ایمیل

وزیرفرهنگ وارشاد اسلامی در ساري
کد مطلب : ۲۵۲۰  / گروه : اخبار / ۲۳ بهمن ۱۳۹۵  /  بازدید : ۸۷۳
کوبیدن بر طبل تفرقه خیانت است / ناامید کردن مردم خیانت به نظام و ملت است دكتر صالحي اميري وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت که هرکسی بر طبل تفرقه بکوبد به آرمان های نظام جمهوری اسلامی خیانت کرده است.
کوبیدن بر طبل تفرقه خیانت است / ناامید کردن مردم خیانت به نظام و ملت است

 

 

کوبیدن بر طبل تفرقه خیانت است / ناامید کردن مردم خیانت به نظام و ملت است دكتر صالحي اميري وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت که هرکسی بر طبل تفرقه بکوبد به آرمان های نظام جمهوری اسلامی خیانت کرده است.

دکترسیدرضا صالحی امیری روز جمعه در راهپیمایی 22 بهمن در اجتماع مردم ساری در مصلی امام خمینی (ره) این شهر وحدت را عامل بنیادین انقلاب دانست و افزود : امروز همه ما زیر چتر رهبری نظام جمهوری اسلامی قرار داریم.

وی اضافه کرد: وجود رهبری فرزانه و فرهیخته، وفاداری مردم دین مدار، خون پاک شهدا و وحدت و یکپارچگی از دلایل روشن ماندگاری و تداوم انقلاب ایران اسلامی است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه امروز قوای سه گانه همگرا با آرمان های انقلاب هستند، اظهار داشت: همه قوا با تمام قدرت در خدمت ملت هستند.

وی با بیان اینکه بایدباور کنیم که تنها با یک تفکر ، حزب و قوا نمی توان کشور را اداره کرد، ، گفت: اعتماد و رضایت مردم از دیگر دلایل ماندگاری نظام است.

وی خدمت به مردم را خدمت به نظام و انقلاب دانست و اظهار داشت: ناامید کردن مردم خیانت به نظام و ملت است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه امروز ایران با صدای بلند در دنیا سخن می گوید، گفت: دنیای تحقیر، تحریم و تهدید به سر آمده است و امروز با حضور میلیونی جمعیت ایران در تمام صحنه های سیاسی و اجتماعی با صدای بلند با دنیا سخن می گوییم.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی بر خلاف دیگر انقلاب های دنیا با حداقل خشونت و خون ریزی و با تصرف قلوب مردم بوجود آمده است و امام راحل گل در لوله های تفنگ نیروهای مسلح گذاشته بود.

وی انقلاب ایران را انقلاب فرهنگی قرن دانست و گفت: انقلاب اسلامی پس از 38 سال از پیروزی بدون انحراف و تغییر مسیر در حفظ آرمان ها و ارزشهای خود پایبند است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر این نکته که نیازمند حرکت توسعه در کشور هستیم، گفت: دولت درسخت ترین شرائط اقتصادی کشور را در سه سال اخیر اداره کرده است.

صالحی امیری با بیان اینکه درآمد دولت از نفت نسبت به دولت های نهم ودهم به یک پنجم کاهش یافته است، ادامه داد: دولت در چنین شرائطی توانسته کشور را در وضعیت مطلوب اقتصادی قرار بدهد.

وی با بیان اینکه درآمد نفتی امسال دولت به 23میلیارد دلار می رسد، گفت: البته منکر کاستی ها و کمبودها نیستیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت کمبود ها و کاستی ها از طرف دولت روحانی خطاب به مردم مازندران پوزش خواست و گفت: اما باور داشته باشیم که مشکلات کشور زیاد و درآمد ها اندک است.

وی ادامه داد: سالانه یک میلیون و 200هزار متقاضی شغل درکشور وجود دارد که دولت فقط توانایی ایجاد 700هزار شغل را دارد و این نشانه این ست که هر سال 500هزار نفر به بیکاران اضافه می شوند.

صالحی امیری با بیان اینکه دولت سال 96 را سال جهش اقتصاد ملی تعریف و برنامه ریزی کرده است، گفت: برجام کشور را در مسیر توسعه قرار داده است .

وی گفت: پس از 60 سال فعالیت اوپک با مدیریت دولت یازدهم ایران توانسته با اجرایی کردن کاهش تولید قیمت نفت اوپک را افزایش بدهد.

صالحی یکی دیگر از موفقیت های وزارت نفت دولت یازدهم را برداشت انرژی گاز در مناطق مشترک این انرژی با کشور همسایه اعلام کرد و گفت: تا پایان سال آینده بر خلاف سه دهه گذشته برداشت از منابع مشترک گازی توسط ایران از کشور همسایه پیشی خواهد گرفت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه توجه به سلامت جامعه از دیگر موفقیت های دولت یازدهم است ،گفت: 10میلیون نفر بیمه سلامت شدند.

صالحی امیری با بیان اینکه تمام تلاش دولت برای رونق اقتصادی و بالا رفتن معیشت مردم است، گفت: این یک استراتژی برای دولت تعریف شده است.

وی گفت: دولت با مردم صادق است و معتقد است که با همکاری همه به ویژه مردم می تواند به موفقیت و اهداف خود برسد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رویکرد دولت در سیاست خارجی را تعاملی همراه با اقتدار دانست و گفت: عزت، حکمت و مصلحت در سیاست خارجی مورد توجه است.

وی ادامه داد: هرجا که منافع ملت و نظام ایجاد کند مذاکره و در غیر اینصورت مقابله می کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22بهمن پاسخ آمریکا و رئیس جمهوری جدید این کشور را دادند.

وی گفت: آمریکا ، تمدن ایران اسلامی را نشناخته است باید دوباره مطالعه کند و باید بداند نتیجه تهاجم به ملت ایران مقابله است.

وی گفت: هر چه به ملت ایران بیشتر تهاجم شود ، عزت و ایستادگی ملت به حفظ و تداوم نظام ، انقلاب و پشتیبانی از رهبری بیشتر می شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دیگری از سخنانش اعتدال، عقلانیت، انسجام و دیانت فرهنگی را رویکرد این وزارتخانه دانست و گفت: گفتمان فرهنگی این وزارتخانه نیز گفتمان رهبری است.

وی ادامه داد: سختگیری های بی مورد نیز ما را به اهداف خود نمی رساند و باید جوانان وزنان که نیمی از جمعیت کشورمان را تشکیل می دهند باور کنیم .

صالحی امیری خطاب به همه مردم کشور گفت: دایره انقلاب و رهبری آنقدر بزرگ است که همه جا شوند پس باید همراه و همدل باشیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار

افزایش ورود 30درصدی گردشگران به استان
طرح اطلس کشاورزی شهرستان ساری تدوین شود
پیام تبریک سرپرست فرمانداری ساری به‌مناسبت ۱۲ فروردین؛ روز جمهوری اسلامی ایران
بازاریان مازندران پیشتاز ترویج استفاده از کالای ایرانی در کشور شوند
حمایت از کالای ایرانی سبب رونق تولید و اشتغال می شود
ورود ۱۰۰ هزار گردشگر نوروزی به شهرستان ساری
بازدید فرماندار ساری و اعضای ستاد تسهیلات سفرشهرستان ساری از کمپ های مستقر در سطح شهرستان
ساری آماده میزبانی از گردشگران نوروزی است
سرپرست فرمانداری ساری در مزار شهدا حضور یافت
سرپرست فرمانداری ساری منصوب شد
فرماندار مرکز استان در پیامی درگذشت پدر شهیدان عبوری را تسلیت گفت
فرماندار ساری حادثه سقوط هواپیما یاسوج را تسلیت گفت
شهادت حضرت فاطمه (س) تسلیت باد
✴️ ششمین جلسه شورای عالی ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ساری برگزار شد
پیام تشکر فرماندارمرکز استان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن

آمار سایت

امروز824
مجموع5371357

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری