پرینت ایمیل

استاندار مازندران در جلسه شوراي اداري استان، اعلام كرد:
کد مطلب : ۲۶۰۱  / گروه : اخبار / ۲۰ فروردین ۱۳۹۶  /  بازدید : ۶۹۵
ربيع فلاح، در اين جلسه ياد آور شد: دكتر روحاني، رييس جمهوري، روز سه شنبه 22 فروردين 96 به منظور افتتاح 2100 ميليارد تومان پروژه و آغاز عمليات اجرايي 900 ميليارد تومان طرح در بخش هاي مختلف به مازندران سفر مي نمايد /در سال 95، بالغ بر 52 هزار شغل در مازندران ايجاد شده است.
افتتاح و آغاز عمليات بيش از 3000 ميليارد تومان طرح و پروژه در سفر رييس جمهور به مازندران / ايجاد 52 هزار شغل جديد در استان در سال 95

 

 استاندار مازندران، خبر داد: دكتر روحاني، رييس جمهوري، روز سه شنبه 22 فروردين 96 به منظور افتتاح 2100 ميليارد تومان پروژه و آغاز عمليات اجرايي 900 ميليارد تومان طرح در بخش هاي مختلف به مازندران سفر مي نمايد.

به گزارش روابط عمومی استانداری٬ ربيع فلاح جلودار٬ استاندار مازندران در جلسه شورای اداری استان، گفت: در سال 95 از همه فرصت ها، ظرفيت ها و امكانات استان براي پيگيري امور جاري و توسعه اي استان بهره گيري شد و مجموعه پرتلاش مديريتي مازندران، دستگاه هاي اجرايي، نهادهاي مختلف، قواي مقننه و قضاييه و تلاشگران بخش خصوصي نهايت اهتمام خود را راستاي عملي نمودن سياست هاي اقتصاد مقاومتي بكار بردند.

استاندار با بيان اين كه بر اساس آمار مراجع بالادستي كشور، مازندران در سال 95 همواره رتبه نخست تا سوم را در اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي دارا بوده است و در سال گذشته 54 طرح و پروژه در زمينه اقتصاد مقاومتي در قالب برش استاني در مازندارن اجرا و پيگيري شده است، گفت: همه دستگاه ها بويژه بانك ها در اين راستا همكاري مطلوبي داشتند و بايد اذعان كرد كه امروز تقليل بهره بانكي به 18 درصد گامي بزرگ از سوي دولت تدبير و اميد براي تقويت توليد بوده است.

رييس ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان، با اشاره به نامگذاري سال 96 به عنوان اقتصاد مقاومتي، توليد – اشتغال، تصريح كرد: مازندران براي تداوم اجراي فرامين مقام معظم رهبري در سال 96 آمادگي كامل دارد و تنها با تلاش مضاعف، برنامه ريزي و اقدام و عمل مي توان اين سياست ها را تحقق بخشيد.

رييس كارگروه اشتغال استان، با اعلام اين كه در سال 95، بالغ بر 52 هزار شغل در مازندران ايجاد شده است، خاطر نشان كرد: در سال گذشته بيش از 100 درصد تسهيلات بسته رونق توليد در مازندارن جذب شده است.

ربيع فلاح جلودار، با اشاره به اين كه مهم ترين دغدغه اشتغال استان، اشتغال دانش آموخته هاست، ياد آور شد: ميانگين آمار بيكاري در مازندران در پايان سال 94 در مازندران 12.1 درصد و در پايان سال 95 اين رقم 11.6 درصد بوده كه نشانگر توفيق نسبي استان در ميان ديگر استان هاي كشور در اين راستاست.

دكتر فلاح با اعلام اين كه 200 ميليارد تومان تسهيلات كشاورزان و باغداران خسارت ديده از سرماي پاييز سال 95 به استان ابلاغ شده كه به زودي براي پرداخت به بانك ها ابلاغ مي شود، ياد آور شد: 30 ميليارد تومان كمك بلاعوض در اين خصوص به كشاورزان و باغداران از سوي هيات دولت در كوتاه ترين زمان پرداخت گرديد.

وي با بيان اين كه 5200 طرح و پروژه نيمه تمام به ارزش 4500 ميليارد تومان در مازندران در دولت تدبير و اميد به بهره برداري رسيده است، گفت: بالغ بر 105 ميليارد تومان اعتبار جديد براي شهرداري هاي استان در بخش هاي مختلف اخذ شد كه به صورت متوازن توزيع خواهد شد و مي توان ادعا نمود كه مديريت در دولت يازدهم در مورد غرب، شرق و مركز مازندران، متوازن و متعادل بوده است.

استاندار مازندران، در فراز ديگري از سخنان خود از سفر دكتر روحاني، رييس جمهوري، در روز سه شنبه 22 فروردين 96 به مازندران خبر داد و تصريح كرد: با حضور دكتر روحاني بالغ بر 2100 ميليارد تومان پروژه افتتاح و عمليات اجرايي 900 ميليارد تومان طرح در بخش هاي مختلف در استان آغاز خواهد شد.

ربيع فلاح در بخش پاياني سخنان خود با اشاره به اين كه مردم مازندران همواره در عرصه انتخابات مشاركت چشمگيري داشتند، افزود: بايد زمينه حضور حداكثري و بيش از پيش مردم استان در انتخابات پيش رو فراهم شود.

گفتني است در اين جلسه كه معاونين استاندار مازندران، اعضاي شوراي تامين و مديران دستگاه هاي اجرايي استان حضور داشتند، نمايندگان مردم ساري و مياندورود و دبير مجمع نمايندگان استان، نوشهر، چالوس و كلاردشت، نور و محمود آباد، قائم شهر، سواد كوه، سواد كوه شمالي، جويبار و سيمرغ به بيان نقطه نظرات خود پرداختند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار

افزایش ورود 30درصدی گردشگران به استان
طرح اطلس کشاورزی شهرستان ساری تدوین شود
پیام تبریک سرپرست فرمانداری ساری به‌مناسبت ۱۲ فروردین؛ روز جمهوری اسلامی ایران
بازاریان مازندران پیشتاز ترویج استفاده از کالای ایرانی در کشور شوند
حمایت از کالای ایرانی سبب رونق تولید و اشتغال می شود
ورود ۱۰۰ هزار گردشگر نوروزی به شهرستان ساری
بازدید فرماندار ساری و اعضای ستاد تسهیلات سفرشهرستان ساری از کمپ های مستقر در سطح شهرستان
ساری آماده میزبانی از گردشگران نوروزی است
سرپرست فرمانداری ساری در مزار شهدا حضور یافت
سرپرست فرمانداری ساری منصوب شد
فرماندار مرکز استان در پیامی درگذشت پدر شهیدان عبوری را تسلیت گفت
فرماندار ساری حادثه سقوط هواپیما یاسوج را تسلیت گفت
شهادت حضرت فاطمه (س) تسلیت باد
✴️ ششمین جلسه شورای عالی ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ساری برگزار شد
پیام تشکر فرماندارمرکز استان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن

آمار سایت

امروز1527
مجموع5449515

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری