پرینت ایمیل

معاون رييس جمهوري، در همايش جوانان، کارگران و ورزشکاران در ساري، بيان كرد
کد مطلب : ۲۶۱۸  / گروه : اخبار / ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶  /  بازدید : ۷۸۷
.

 

ايجاد سالانه 700 هزار شغل در کشور در دولت تدبير و اميد / كانديداها روح اميد را در فضاي جامعه تقويت كنند حجت الاسلام انصاري، در اين همايش ياد آور شد: همه باید برای پاسداشت دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران و مایوس کردن دشمنان در 29 اردیبهشت ماه پای صندوق های رای حضور یابیم و بار دیگر حماسه ای بزرگ خلق کنیم.

 حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری، معاون حقوقي رييس جمهوري در همایش جوانان، کارگران و ورزشکاران درسالن سید رسول حسینی ساری با اشاره به اين كه مردم مازندران مردمي پرتلاش و انقلابي هستند و در راه انقلاب فداكارهاي زيادي نمودند و شهداي والامقامي را تقديم انقلاب كردند و در عرصه هاي مختلف و در خلق حماسه هاي سياسي پيشتاز بودند، ياد آور شد: به ورزشكاران و قهرمانان ملي مازندراني كه نام ايران را در ميادين بين المللي پر آوازه مي كنند و پرچم پرافتخار ايران اسلامي را به اهتزاز در مي آورند، افتخار مي كنيم.

معاون رئیس جمهوری بیکاری را مهم ترین مشکل کشور برشمرد و ياد آور شد: دولت تدبیر و امید با بهره گیری از سرمایه گذاری داخلی و خارجی توانست سالانه 700 هزار شغل در کشور ایجاد کند و تا حدودی نرخ بیکاری را کاهش دهد در حاليكه معدل اشتغال خالص در 8 سال فعاليت دولت قبل 14 هزار شغل در سال بود.

انصاري با بيان اين كه  دولت تدبیر و امید با پشتيباني مردم و هدايت ها و حمايت هاي مقام معظم  رهبري تلاش های بسياري را صورت داده تا امروز کشور به این نقطه برسد و نامزدهای ریاست جمهوری و طرفدارانشان این نقاط قوت نظام را تخریب نکنند، تصريح كرد: دولت زير ساخت ها را آماده كرده، بخش خصوصي و شركت هاي دانش بنيان را به ميدان آورده است و ان شاء الله در سال جاري و سال هاي آينده ايجاد اشتغال در كشور شتاب قابل توجهي خواهد يافت.

وي با اشاره به اين كه امروز در بخش هاي مختلف توليدي و صنعتي، جوانان برومند كشور هستند كه نقش آفريني مي نمايند، اظهار داشت: دولت با پشتيباني ملت در سه و سال و نيم گذشته در برابر انواع تهمت ها و تخريب ها ايستاد و سايه تحريم و تهديد را از سر كشور دور كرد و زمينه سرمايه گذاري را در كشور فراهم نمود و امروز براي ايجاد شغل با استفاده از ظرفيت داخلي و افزايش توليد نفت و افزايش محصولات پالايشگاهي، جلب مشاركت بخش خصوصي و ايجاد ثبات در فضاي كسب و كار فرصت خوبي بوجود آمده است.

معاون حقوقی رئیس جمهور کاهش تورم، خودکفایی در تولید گندم و بنزین را از دستاوردهای مهم دولت یازدهم در حوزه اقتصادی با نگاه به توانمندی های داخلی برشمرد و اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در حالی در سال 92 با رای مردم بر سرکار آمد که میزان ذخیره گندم پاسخگوي مصرف 18 روز کشور بود و 6 میلیون تن گندم از خارج وارد مي شد .

معاون رييس جمهور، با اعلام اين كه براي نخستين بار در شمار كشورهاي صادر كننده گندم قرار گرفتيم، عنوان داشت: دولت یازدهم پس از سه سال و نيم توانست با برنامه ریزی دقیق و حمایت از کشاورزان، در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تولید گندم کشور را در سال 95 به 14 میلیون تن برساند و با خرید 11.5 میلیون تن گندم مازاد از کشاورزان، کشور را در تامین این محصول راهبردی خودکفا نمايد.

انصاري با اشاره به اين كه توفيق دولت در خودکفایی توليد گندم در راستای نگاه به داخل بود و این مهم با همراهی کشاورزان و کارگران و اعمال روش هاي علمي با اصلاح آبياري و كشاورزي از سوي دولت محقق شده است، ابراز داشت: دولت تدبیر و امید بنا دارد تا در سال زراعی جاری با حمایت از کشاورزان، ایران را به صادرکننده گندم تبدیل کند.

معاون حقوقی رئیس جمهوری با اشاره به افتتاح ستاره خلیج فارس در دولت يازدهم در روزهاي آينده كه به دست جوانان اين كشور ساخته شد، گفت: براي نخستين بار بنزين يورو 4 در كشور توليد و ايران به صادر كننده بنزيل تبديل  خواهد شد و با استفاده از توانمندی نیروهای جوان ایرانی در سايه حمايت دولت، با بهره برداری از این پالایشگاه، کشور برای نخستین بار از واردات بنزین بی نیاز می شود.

وی ادامه داد :دولت تدبیر و امید بستر سازی مناسبی را با ایجاد زیرساخت ها در حوزه نفت و پتروشیمی برای رساندن میزان اشتغال یک میلیون و 200 هزار نفر در سال را فراهم کرده است و با این روند می توانیم تا حد زیادی مشکل بیکاری جوانان را حل کنیم.

انصاری ایجاد 2 هزار و 500 شرکت دانش بینان و بهره گیری از فناوری نوین برای اشتغال را از دیگر برنامه هاي ارتقا اشتغال دولت تدبیر و امید برای جوانان اعلام کرد.

وي، با اشاره به اين كه همه ما باید برای پاسداشت دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران و مایوس کردن دشمنان در 29 اردیبهشت ماه روز انتخابات رئیس جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا پای صندوق های رای حضور یابیم و بار دیگر حماسه ای بزرگ خلق کنیم، افزود: با حضور شكوهمند مردم در انتخابات اقتدار كشور بيشتر مي شود، اعتبار كشور افزايش مي يابد، سرمايه گذاران دلگرم مي شوند چرا كه امروز دشمنان بدنبال مايوس كردن مردم و بدبين كردن مردم نسبت به خدمات دولت و نظام هستند و مي خواهند دستاوردهاي نظام در حوزه هاي مختلف را ناچيز جلوه دهند لذا كانديداها و طرفداران آن ها نيز بايد توجه نمايند تا روح اميد در فضاي كشور تقويت شود.

معاون رييس جمهوري، گفت: ایران خانه ماست و این خانه باید به دست ایران و ایرانی ساخته شود و برای ساختن ایران در طول 37 سال گذشته زحمات زیادی را ملت متحمل شده است تا ايران حفظ شود و با حمايت ملت، مذاكره كنندگان از صحنه مذاكرات سربلند بيرون آمدند.

انصاری تصریح کرد: ما برای ارتقاء جایگاه نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان نیازمند مشارکت گسترده مردم در انتخابات پیش رو هستیم و موفقیت دولت در عرصه های بین المللی از جمله برجام نشات گرفته از حمایت مردمی بود


ايجاد سالانه 700 هزار شغل در کشور در دولت تدبير و اميد / كانديداها روح اميد را در فضاي جامعه تقويت كنند

ايجاد سالانه 700 هزار شغل در کشور در دولت تدبير و اميد / كانديداها روح اميد را در فضاي جامعه تقويت كنند

ايجاد سالانه 700 هزار شغل در کشور در دولت تدبير و اميد / كانديداها روح اميد را در فضاي جامعه تقويت كنند

ايجاد سالانه 700 هزار شغل در کشور در دولت تدبير و اميد / كانديداها روح اميد را در فضاي جامعه تقويت كنند

ايجاد سالانه 700 هزار شغل در کشور در دولت تدبير و اميد / كانديداها روح اميد را در فضاي جامعه تقويت كنند

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار

افزایش ورود 30درصدی گردشگران به استان
طرح اطلس کشاورزی شهرستان ساری تدوین شود
پیام تبریک سرپرست فرمانداری ساری به‌مناسبت ۱۲ فروردین؛ روز جمهوری اسلامی ایران
بازاریان مازندران پیشتاز ترویج استفاده از کالای ایرانی در کشور شوند
حمایت از کالای ایرانی سبب رونق تولید و اشتغال می شود
ورود ۱۰۰ هزار گردشگر نوروزی به شهرستان ساری
بازدید فرماندار ساری و اعضای ستاد تسهیلات سفرشهرستان ساری از کمپ های مستقر در سطح شهرستان
ساری آماده میزبانی از گردشگران نوروزی است
سرپرست فرمانداری ساری در مزار شهدا حضور یافت
سرپرست فرمانداری ساری منصوب شد
فرماندار مرکز استان در پیامی درگذشت پدر شهیدان عبوری را تسلیت گفت
فرماندار ساری حادثه سقوط هواپیما یاسوج را تسلیت گفت
شهادت حضرت فاطمه (س) تسلیت باد
✴️ ششمین جلسه شورای عالی ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ساری برگزار شد
پیام تشکر فرماندارمرکز استان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن

آمار سایت

امروز2120
مجموع5445178

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری