پرینت ایمیل

کد مطلب : ۲۶۲۰  / گروه : اخبار / ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶  /  بازدید : ۵۹۵
.
پاسداران دستِ همیشه همراه انقلاب

 

پاسداران دستِ همیشه همراه انقلاب

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری ، احمد حسین زادگان در پیامی ولادت حضرت امام حسین (ع)،روز پاسدار و روز ملی خلیج فارس را تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است: 

                                                                                                     بسم الله الرحمن الرحيم

سوم شعبان سالروز ولادت سومین اخترتابناک آسمان امامت و ولایت، سرور وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و نامگذاری این روز به نام روز پاسدار دارای مفهوم بلند و عمیقی است که اندیشه ژرف و تابناکی را در تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دنبال دارد.

نامگذاری روز ولادت آقاامام حسین علیه السلام به عنوان روز پاسدار مهر تأییدی برحسینی بودن راه و حرکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو تشکیل تا فردا و فرداهای تاریخ است. واژه پاسدار و وجهه نامگذاری ولادت امام حسین علیه السلام با آن امروز عینیت یافته در این مفاهیم است که سپاه پاسداران و پاسدار بودن یعنی جمعی افراد مومن وفداکار که پشت سر حسین بن علی علیه السلام حرکت می کنند،دنیا وما فیها,لذت ها و زیبایی های دنیا,در مقابل احساس وظیفه از چشم آنها می افتد.

پاسدار، دستِ همیشه همراهِ انقلاب است که توانِ رزمی او برگرفته از نیروهای درونی انسان است.

در تاریخ حیات پر از فضیلت و افتخار سپاه پاسداران، عده زیادی توانستند  به فیض عظیم شهادت نایل آیند و حیات و ممات خویش را به امام حسین علیه السلام هدیه کنند. این ها نزد خداوند خود «عند ربهم یرزقون» اند و تعداد بی شماری نیز منتظر وصول به این جمع اند و به این امید زنده اند و زندگی می کنند.

دهم اردیبهشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همزمانی آن با“روز ملی خلیج فارس” هشداری برای دشمنان این مرز و بوم است تا هوشیار باشند که غیورمردان پاسدار آماده فداکاری برای انقلاب و مردم هستند.

احمد حسین زادگان

فرماندار شهرستان ساری

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری