پرینت ایمیل

کد مطلب : ۲۶۴۶  / گروه : اخبار / ۱۳ خرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۵۴۵
فرماندار شهرستان ساری به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد پیامی صادر کرد
پیام تسلیت فرماندار ساری به مناسبت ارتحال امام راحل(ره) و قیام 15 خرداد

 

 

متن این پیام بدین شرح است؛

                                                                                               بسم الله الرحمن الرحیم              

جماران بار دیگر در سوگ می نشیند و ملت ایران همنوا با جماران، مویه و زاری می کنند. مردم ایران، یکپارچه در کاروان های متعدد، سواره و پیاده، به سمت مرقد مطهری رهنمون می شوند که این سرزمین را از دست طاغوتیان نجات داد.

مردم ایران اسلامی و ملت های آزاده جهان، دل در گرو پیر و مرشدی دارند که برای اسلام، انقلاب را رهبری کرد و چتر آزادی بخشی را در جهان گستراند.

آری، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، دلدادگانی از سراسر جهان دارد و این دلدادگان، امروز در غم فراق یار، دل در گرو رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای دارند.

مردم ایران اسلامی در سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل، چشم امید به رهبر فرزانه ای دارند و بارها در کوران های انقلاب، منویات ایشان، راهگشا و چاره کار بوده است.

نه تنها مردم ایران بلکه ملت های بسیاری از سراسر جهان و سران کشورها و مقامات بلندپایه، خود را موظف به شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) می دانند تا دین خود به این نجات بخش جامعه بشری، ادا کنند.

مردم شهرستان ساری به صورت خودجوش با حضور در مراسم سالگرد امام راحل در تهران و یا در محلات و مساجد، یاد بزرگمردی را گرامی می دارند که اسلام و ایران را به آنها بازگرداند.

مردم سراسر ایران همچنین قیام 15 خرداد را هم فراموش نکرده و یاد و خاطره شهدای این قیام خونین را گرامی می دارند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام ارتحال امام راحل و گرامیداشت شهدای 15 خرداد، از خداوند متعال، خواستار سلامتی و توفیق روزافزون برای ولی امرمسلمین جهان هستم تا در سایه منویات پدرانه ایشان، ایرانی سربلند داشته باشیم.

احمد حسین زادگان

فرماندار ساری

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری