پرینت ایمیل

فرماندار مرکز استان :
کد مطلب : ۲۶۵۱  / گروه : اخبار / ۲۳ خرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۶۶۲
فرماندار ساری گفت:‌ لیالی قدر، فرصت مغتنمی است که در اختیار بندگان قرار می گیرد و در تمام طول سال، شبی به خوبی و فضیلت شب های قدر نمی رسد.
شب های قدر فرصت مغتنمی است که در اختیار داریم

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، احمد حسین زادگان اظهار کرد:‌ لیالی قدر، فرصت مغتنمی است که در اختیار بندگان قرار می گیرد و در تمام طول سال، شبی به خوبی و فضیلت شب های قدر نمی رسد.

وی با بیان اینکه در این شب ها برای مقدر شدن امور یک ساله، بندگان، به دعا و نیایش مشغول هستند، افزود: بهترین عمل و عبادت ما می تواند در شب های قدر رقم بخورد.

فرماندار ساری با اشا­ره به اینکه دعا کنیم و بکوشیم که در شب های قدر، از این فضای معنوی بهره مند شویم، گفت: مردم در کنار دعا و نیایش برای خود، دست دعا برای نیازمندان و بیماران دارند و شفای عاجل همه بیماران و گشایش در امور همه مسلمین را خواستار هستند.

این مسئول ضمن عرض تسلیت به مناسبت نوزدهم ماه رمضان، شب ضربت خوردن حضرت علی (ع)، تصریح کرد: مردم سوگوار ، سیره امام علی (ع) را بیشتر مورد توجه قرار داده و سعی می کنند همانند امام شیعیان، یاریگر نیازمندان باشند.

حسین زادگان در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم از فضای معنوی شب های قدر بهره برده و حامی مستضعفان و نیازمندان باشیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری