پرینت ایمیل

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ساری خبرداد
کد مطلب : ۲۶۵۰  / گروه : اخبار / ۲۳ خرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۵۹۴
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ساری گفت: در سه ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 53 درصدی مدال آوری را شاهد هستیم.
.رشد 53 درصدی مدال آوری در شهرستان ساری

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، اسماعیل حسن زاده در دومین نشست شورای عالی ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان مرکز استان، اظهار کرد: ورزش از جایگاه های مورد اعتماد مردم در جامعه است.

وی با بیان اینکه برگزاری المپیاد ورزشی شهرستان ساری به نوعی الگوسازی در کشور است، افزود: می توانیم برنامه های اینچنینی را به کشور تسری دهیم.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ساری گفت: در کنار مدال آوری، خصلت پهلوانی مورد توجه جامعه ورزشی قرار گیرد.

این مسئول با بیان اینکه شهرستان ساری به جایگاه واقعی خود در ورزش استان دست یافته است، تصریح کرد: در سه ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 53 درصدی مدال آوری را شاهد هستیم.

حسن زاده با اشاره به کسب 37 مدال آسیایی و جهانی از ابتدای سال تاکنون توسط ورزشکاران مازندرانی، یادآور شد: 43 تیم در لیگ های کشور و 17 تیم لیگ برتری داریم که در حال فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه در مورد ورزش همگانی باید اهتمام بیشتری داشته باشیم، ادامه داد: 15تا 20 درصد از جامعه ورزش ما به ورزش همگانی می پردازد در حالی که می توانیم با توجه بیشتر به این حوزه، سلامت جامعه را ارتقا دهیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری