پرینت ایمیل

رئیس اداره سیاسی فرمانداری ساری:
کد مطلب : ۲۶۵۳  / گروه : اخبار / ۲۷ خرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۵۱۰
رئیس اداره سیاسی فرمانداری ساری با اشاره به اینکه جامعه نیازمند دریافت مهارت های زندگی است تا همسران بتوانند در کنار یکدیگر، لحظات خوبی رقم بزنند، گفت: آموزش مهارت های زندگی به ویژه برای زوج های جوان در دستور کار دستگاه های متولی قرار گیرد.
جامعه نیازمند دریافت مهارت های زندگی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، حجت هادیان در جلسه پیشگیری از طلاق اظهار کرد: خانواده مانند ساختمانی است که زن و شوهر ستون های اصلی آن هستند و طلاق باعث فروپاشی این ساختمان می شود.

وی با بیان اینکه در این فروپاشی نه تنها زن و مرد بلکه فرزندان و نزدیکان آنها هم آسیب می بینند، افزود: با افزایش مهارت های زندگی و آموزش گسترده تر در این زمینه می توانیم زمینه های کاهش طلاق را فراهم کنیم.

رئیس اداره سیاسی فرمانداری ساری با اشاره به اینکه نهادهای مختلفی در کاهش روند طلاق، مسئولیت دارند، گفت: موضوع طلاق، ناگهانی پیش نمی آید که بخواهیم این مسئله را یکباره رفع کنیم بلکه نیازمند برنامه ریزی و زمان بندی در دوره های مختلف است تا دستگاه های متولی بر اساس آن عمل کنند.

این مسئول با تاکید بر حفظ نهاد خانواده، تصریح کرد: خانواده از ارکان اصلی و مهم جامعه اسلامی است و ارزش های دینی ما هم بر حفظ این کانون که محلی برای آرامش زن و شوهر و تربیت فرزندان است تاکید دارد.

هادیان با اشاره به اینکه جامعه نیازمند دریافت مهارت های زندگی است تا همسران بتوانند در کنار یکدیگر، لحظات خوبی رقم بزنند، گفت: آموزش مهارت های زندگی به ویژه برای زوج های جوان در دستور کار دستگاه های متولی قرار گیرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز2034
مجموع4909492

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری