پرینت ایمیل

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ساری:
کد مطلب : ۲۶۵۴  / گروه : اخبار / ۲۹ خرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۱۵۰
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ساری با اشاره به گسترش استفاده از وسایل ارتباط جمعی و شبکه های مجازی، گفت: با وجود این، کتاب جایگاه خود را به عنوان یک اصل آگاهی بخشی، حفظ کرده و مانا است.
کتاب جایگاه خود را به عنوان یک اصل آگاهی بخشی، حفظ کرده است

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، اسماعیل حسن زاده در نشست انجمن کتابخانه های عمومی ساری اظهار کرد: کتاب، منبع اسرار بشریت بوده و دارای جایگاه والا در ارزش های اسلامی است.

وی با اشاره به گسترش استفاده از وسایل ارتباط جمعی و شبکه های مجازی، افزود: با وجود این، کتاب جایگاه خود را به عنوان یک اصل آگاهی بخشی، حفظ کرده و مانا است.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ساری گفت: رشد گستره مطالعاتی، توسعه فرهنگ جامعه را به دنبال دارد و این اصل را در جوامع توسعه یافته به خوبی شاهد هستیم.

این مسئول با تاکید بر ترویج و توسعه کتابخوانی توسط دستگاه های مسئول، تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب، رونمایی از تازه های کتاب و ... مسیری برای ترویج کتابخوانی در جامعه است.

در ادامه این نشست رئیس نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان ساری اظهار کرد: شهرستان ساری دارای 12 باب کتابخانه فعال است که از این تعداد، 8 باب نهادی و 4 باب مشارکتی است.

ابوذر علیزاده با اشاره به 97هزار جلد منابع موجود با 184 هزار جلد کتاب، افزود: کتابخانه آزادگان شهرستان ساری با 51 هزار جلد کتاب و 4 هزار عضو، تنها کتابخانه استاندارد در سطح استان مازندران است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته 77 نشست تخصصی کتابخوان برگزار کردیم، گفت: اجرای  8 برنامه قصه گویی ویژه کودکان و خردسالان، اجرای 5 برنامه ویژه شعرخوانی، اجرای طرح پیک دانایی با 5 سفیر کتاب در مدارس و کتابخوانی در مراکز آموزشی توانبخشی توسط کتابداران از دیگر برنامه های شاخص نهاد کتابخانه های عمومی در شهرستان ساری است.

این مسئول با اشاره به اینکه چهار کتابخانه شهرستان ساری در اسبوکلا، بندارخیل، بالادزا و کتابخانه مرکزی ساری نیازمند مساعدت ویژه برای تکمیل پروژه است، خاطرنشان کرد: برای بازسازی و بهسازی کتابخانه آزادگان و ابن شهرآشوب هم نیازمند مساعدت مالی هستیم.

علیزاده در پایان خاطرنشان کرد: در سال 95 مبلغ یکصد میلیون تومان از سهم نیم درصد شهرداری‌ها را توانستیم از شهرداری ساری دریافت کنیم که این مبلغ بسیار ناچیز بوده و نیازمند اهتمام بیشتر شهرداری در این زمینه هستیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار

ملاقات عمومی فرماندار مرکز استان برگزار شد
فرماندار شهرستان ساری در پیامی درگذشت مرحوم جعفر لشگری‌زرینی را تسلیت گفت
دولت مشکل گاز مازندران را به شکل ریشه ای حل کرد
پروژه صحن امام زاده عباس (ع) تا نوروز 97 به بهره برداری برسد
فرماندار ساری از دفتر نمایندگی خبرگزاری ایرنا در مازندران بازدید کرد
فرماندار شهرستان ساری با رتبه 12 کنکور رشته ریاضی دیدار کرد
ملاقات عمومی فرماندار با مردم شهرستان ساری برگزار شد
نقش محوری سمن ها در فرهنگ سازی
پیام تبریک فرماندار مرکز استان به مناسبت روز خبرنگار
فرماندار ساری با سرپرست خبرگزاری ایلنا در مازندران دیدار کرد
ملاقات عمومی فرماندار شهرستان ساری برگزار شد
ارتباط دوسویه خبرنگاران و مدیران، مسیر موفقیت را همراه دارد
بازدید سردار وحیدی رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی از پروژه مجتمع فرهنگی شهیدان گمنام دودانگه شهرستان ساری
کانون پرورش فکری نهادی جهت مقابله با تهدیدات ضد فرهنگی
بازدید فرماندار ساری از پروژه احداث تله کابین بر روی سد شهید رجایی

آمار سایت

امروز1057
مجموع3920601

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری