پرینت ایمیل

فرماندار ساری:
کد مطلب : ۲۶۵۹  / گروه : اخبار / ۱۰ تیر ۱۳۹۶  /  بازدید : ۴۵۰
فرماندار ساری گفت: رویکرد دولت در مبارزه با مواد مخدر، اجتماعی شدن این مبارزه است و به این ترتیب، آحاد جامعه در این مسیر یاریگر دولت خواهند بود.
اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر، آحاد جامعه را به کمک می طلبد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری احمد حسین زادگان اظهار کرد: استکبار جهانی برای مقابله با انقلاب اسلامی در طول سالیان پیروزی انقلاب اسلامی، از راه های مختلفی وارد شده تا بتواند به این نظام آسیب برساند.

وی با بیان اینکه آلوده کردن افراد به استعمال مواد مخدر، یکی از مواردی است که دشمن بر آن متمرکز شده است، افزود: وقتی از راه های عقیدتی و سیاسی نمی توانند مردم را در مقابل انقلاب قرار دهند از اعمالی ضدانسانی استفاده می کنند تا به هدف خود دست یابند.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه دشمن سعی دارد با آلوده کردن جوانان ما به استعمال مواد مخدر، راه نفوذ را برای خود بگشاید، گفت: جامعه اسلامی باید در مقابل این رفتار ناشایست دشمنان، تیزهوشانه رفتار کند.

این مسئول با بیان اینکه برای مبارزه با مواد مخدر، نیازمند حرکت و همکاری همگانی در جامعه هستیم، تصریح کرد: به همین دلیل، رویکرد دولت در مبارزه با مواد مخدر، اجتماعی شدن این مبارزه است و به این ترتیب، آحاد جامعه در این مسیر یاریگر دولت خواهند بود.

حسین زادگان با اشاره به اینکه آگاهی رسانی از سوء مصرف مواد مخدر برای آحاد جامعه، از وظایفی است که بر عهده همه ما قرار دارد، ادامه داد: نیروهای انتظامی و امنیتی در زمینه مبارزه با مصرف مواد مخدر و قاچاق مواد مخدر، اقدامات موثری انجام داده و شهدایی را در این مسیر، تقدیم کرده اند و به پاس خون آن شهدا، باید در مبارزه با مواد مخدر، تلاش بیشتری داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه های فرهنگی و ورزشی با برگزاری برنامه های متنوع در این حوزه، ذهن جوانان و نوجوانان را از اعتیاد دور کرده و بسترسازی کنند تا جوانان بیشتری به ورزش روی آورند چراکه ورزش، عامل مهمی در جلوگیری از اعتیاد جوانان و نوجوانان به مواد مخدر است.

فرماندار ساری گفت: مبارزه با مواد مخدر، از اهداف دولت است و در این زمینه هم اقدامات گسترده ای انجام شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز2030
مجموع4909488

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری