پرینت ایمیل

مسئول بازرسی فرمانداری ساری:
کد مطلب : ۲۶۶۱  / گروه : اخبار / ۱۷ تیر ۱۳۹۶  /  بازدید : ۴۰۹
مسئول بازرسی فرمانداری ساری گفت: 45 ناجی غریق در طرح های دریا در مرکز استان مشغول به فعالیت هستند.
46 ناجی غریق در طرح های دریا فعالیت می کنند

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، مجتبی ابراهیمی در نشست کمیته بازرسی طرح دریا اظهار کرد: 45 ناجی غریق در طرح های دریا در مرکز استان مشغول به فعالیت هستند.

وی با تاکید به حضور مستمر و به موقع ناجیان غریق و سایر عوامل دست اندرکار طرح دریا، افزود: تیم بازرسی طرح های دریا، برای ارائه خدمات بهتر به  گردشگران و شهروندان، بازدیدهای مختلفی از طرح های دریا دارد.

مسئول بازرسی فرمانداری ساری گفت: هدف از فعالیت تیم بازرسی، مچ گیری نبوده و صرفا به دنبال بهبود کیفیت خدمات هستیم تا گردشگران با خاطراتی خوش، به زادگاه خود رهسپار شوند.

ابراهیمی با بیان اینکه در مقابل حفظ جان شهروندان و گردشگران، مسئول هستیم، تصریح کرد: امکانات طرح های دریا باید به گونه ای تدارک دیده شود که کاستی را در این زمینه شاهد نباشیم.

وی با اشاره به اینکه طبق آمار سال های گذشته، اغلب کسانی که در دریا غرق شدند غیربومی بوده و در خارج از طرح های دریا دچار حادثه شده اند، ادامه داد: اطلاع رسانی درباره نحوه استفاده از دریا می تواند در کاهش آمار غریق، موثر باشد.

این مسئول با بیان اینکه دهیاران و بخشداران پیام های شیوه استفاده از دریا را اطلاع رسانی کنند، خاطرنشان کرد: از شهروندان و گردشگران تقاضا داریم هنگام توفانی بودن دریا هرگز برای شنا وارد دریا نشده و به هشدارهای ناجیان غریق توجه کنند

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری