پرینت ایمیل

فرماندار مرکز استان :
کد مطلب : ۲۶۷۳  / گروه : اخبار / ۰۵ مرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۳۴۳
فرماندار مرکز استان گفت: با توجه به تهديدات ضد فرهنگي گسترده که امروز در سطح جامعه متوجه فرزندان ما شده، رشد فعاليت مجموعه هايي همچون کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان از اهميت بالايي برخوردار است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، احمد حسین زادگان در دیدار با سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران افزود:با وجود مشکلات اجتماعی در جامعه کنونی ،کانون پرورش فکری کودکان و و نوجوانان برای خانواده ها یک ضرورت است .

وی با تاکید بر اینکه کانون پرورش فکری این پتانسیل را دارد که کودکان را در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری حمایت کند، تصریح کرد: فعالیت های کانون پرورش فکری  در راستای ارتقاء فکری و علمی کودکان است.

حسین زادگان بر اهمیت ایجاد مراکز کانون در پارک ها و لزوم بازسازی مراکز قدیمی و افزایش تجهیزات و امکانات و کتاب ها تاکید کرد و گفت:در بودجه شهرستان مبلغ قابل توجهی به کانون پرورش فکری و نوجوانان شهرستان ساری تخصیص داده شده است.

فرماندار مرکز استان  با بيان اينکه پر نمودن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در ايام تابستان يکي از دغدغه هاي والدين فرزندان محسوب مي شود، عنوان کرد : آشنا شدن کودکان و نوجوانان با مسائل فرهنگي و هنري و حضور آنان در کلاس هاي آموزشي در اين سنين آنان را نسبت به شبيخون فرهنگي و جنگ نرم دشمن واکسينه مي کند.

وی  خاطر نشان کرد :مجموعه فرمانداري نسبت به کليه نهادها و مجموعه هايي که در سطح شهرستان به ارائه آموزش در زمينه مسائل فرهنگي و هنري مي پردازند توجه ويژه اي دارد.

یزدان شناس سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و جوانان  با تاکيد بر اينکه ما در اين کانون به دنبال کشف استعداد کودکان و نوجوانان و آماده سازي زمينه براي شکوفايي اين استعدادها هستيم، افزود: در طول سالهاي متمادي فعاليت کانون پرورش فکری کودکان و جوانان  نخبه هاي مختلفي در زمينه هاي فرهنگي، هنري، اجتماعي و مديريتي به سطح جامعه معرفي شده است.

وی با اشاره به اینکه کانون با نسل ویژه ای سر و کار دارد، اظهار داشت: حمایت مسوولان از کانون سرمایه گذاری برای آینده کودکان ونوجوانان است. یزدان شناس با بیان اینکه ، حمایت  و توجه فرمانداری در تخصیص بودجه مناسب برای کانون شهرستان ساری  زمینه موثری برای رشد فعالیت های این دستگاه فرهنگی  رافراهم  می کند ،گفت : سالن این مرکز، ظرفیت مهمی برای نمایش فیلم، اجرای فعالیت های گروهی و جذب عضو ایجاد می کند و در عین حال می تواند برای استفاده سایر دستگاه ها نیز مفید باشد.

این مسوول یادآور شد: ضمن تشکر از حمایت فرماندار شهرستان ساری  نسبت تخصیص خوب بودجه برای  تجهیز و بازسازی مراکز کانون پرورش فکری می توان شاهد اتفاقات خوبی برای فعالیت های فرهنگی در این شهرستان باشیم.


کانون پرورش فکری نهادی جهت مقابله با تهدیدات ضد فرهنگی

کانون پرورش فکری نهادی جهت مقابله با تهدیدات ضد فرهنگی

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری