پرینت ایمیل

رییس اداره سیاسی و اجتماعی فرمانداری ساری:
کد مطلب : ۲۶۷۵  / گروه : اخبار / ۱۰ مرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۴۶۵
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری ، جلسه برنامه ریزی هفته بزرگداشت و تجلیل از اصحاب رسانه مرکز استان ، در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حجت اله هادیان با بیان اینکه همکاری و همراهی  رسانه ها در مرکز استان قابل ستایش است ،گفت :  رسانه نقش غیرقابل انکار در تحولات جامعه دارد.

رییس اداره سیاسی واجتماعی فرمانداری شهرستان ساری  نقش رسانه ها در موفقیت مدیران و رسیدن به توسعه پایدار را در سایه همدلی و گفت : ارتباط دو سویه رسانه ها  و مدیران راه موفقیت مطلوب است .

وی با تاکید بر برگزاری آیین روز خبرنگار به صورت شهرستانی یادآور شد : در شهرستان ها  با محوریت فرماندار ستاد تجلیل از خبرنگاران تشکیل شده است  و تجلیل دیگر نهادها از فعالان رسانه نیز هیج مانعی ندارد ولی باید در چارچوب برنامه های ستاد انجام گیرد.

در ادامه این نشست رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساری  با اشاره به حضور شبانه روزی خبرنگاران  و اطلاع رسانی بی وقفه  در تمامی عرصه های جامعه  افزود:همه مردم و مسئولان باید در فرهنگ سازی راهبرد تجلیل از فعالان این عرصه کمک کنند.

عشریه  با اشاره به تلاش این نهاد برای فراهم کردن بستر تحقق فرهنگ سازی و گفت :کار خبرنگاران سخت و زیان  آور است بنابراین باید کاری کنیم تا فعالان این عرصه ناشناخته نمانند.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان مازندران هم با اشاره اینکه روز گرامی داشت خبرنگار با نام شهید برگزار می شود گفت :در هفته بزرگداشت روز خبرنگار ،خبرنگاران به دیدار خانواده های شهدای رسانه و شهدای مدافع حرم می روند.

حسین قربانی با اشاره به نقش خبرنگاران در توسعه کشور گفت:باید جایگاه خبرنگاران که بار مشکلات جامعه را به دوش می کشند ارتقا یابد و از آنها به نحو احسن تجلیل شود.

در این جلسه راه کار هایی برای اجرا و برنامه ریزی بزرگداشت و تجلیل از اصحاب رسانه مرکز استان مطرح شد.


ارتباط دوسویه خبرنگاران و مدیران، مسیر موفقیت را همراه دارد

ارتباط دوسویه خبرنگاران و مدیران، مسیر موفقیت را همراه دارد

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری