پرینت ایمیل

فرماندار ساری:
کد مطلب : ۲۶۸۳  / گروه : اخبار / ۲۱ مرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۶۳۶
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری ،احمد حسین زادگان در دیدار با مدیرکل اوقاف مازندران با بیان اینکه وقف ریشه در فرهنگ دینی ما دارد ،گفت:در طول تاریخ اسلام موقوفات زیادی از طرف مردم مسلمان انجام شده است.

فرماندار  ساری  با اشاره به اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ،نیاز به وقف  در زمینه های مختلف مورد توجه قرار گرفت  خاطر نشان کرد: امروز هم حضور خیران در بحث وقف در موضوعات جدید احساس می شود.

حسین زادگان هدایت کردن و جهت‌دهی موقوفات به سمت بهره‌وری بیشتر را امری ضروری دانست و افزود: باید به‌گونه‌ای رفتار شود تا موقوفات متناسب با نیازهای به روز جامعه صورت گیرد و تا حد امکان بر تنوع کاربری این موقوفات افزوده شود.

وی با تأکید بر ترویج روحیه انفاق در جامعه تشریح کرد: جامعه‌ای که در آن چنین سنت حسنه‌ای ترویج شود از بسیاری  مشکلات در امان است.

فرماندار ساری با اشاره به وفور اماکن و بقاع متبرکه در شهرستان ، اظهار داشت: این اماکن ظرفیت خوبی برای فعالیتهای فرهنگی و مذهبی است .

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با همیاری و همراهی و مشارکت مجموعه مسئولان شهرستان و تلاش اداره اوقاف شهرستان ساری  بتوانیم در زمینه وقف قدم های بیشتری  برداریم.

 


پروژه صحن امام زاده عباس (ع) تا نوروز 97 به بهره برداری برسد

پروژه صحن امام زاده عباس (ع) تا نوروز 97 به بهره برداری برسد

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری