پرینت ایمیل

استاندار مازندران در مراسم گرامیداشت شهدای هفته دولت:
کد مطلب : ۲۶۹۳  / گروه : اخبار / ۰۸ شهریور ۱۳۹۶  /  بازدید : ۵۱۴
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، استاندار مازندران با بیان به اینکه ویژ گی های دولت شهیدان رجایی و باهنر از مولفه های دولت انقلابی ایت ،گفت: ویژگی های شهیدان رجایی و با هنر را باید چراغ راه قرار داده و نسبت به اجرای آن ویژگی ها اقدام کنیم.

ربیع فلاح جلودار افزود:شهیدان رجایی و با هنر شیفتگان خدمت بودند و مدیریت جهادی آنها بر اساس آموزه های دینی بود که باید الگو بگیریم.

نماینده عالی دولت در استان  با اشاره به اینکه امروز به عنوان روز مبارزه با تروریست هم نامگذاری شده است خاطر نشان کرد :

منافقان در حادثه غمبار شهریور، تصور کردند سرنوشت انقلاب اسلامی را در هم می پیچند اما دیدیم امام راحل نقشه آنها را به هم زدند و تا به امروز با اقتدار در مقابل استکبار صف آرایی می کنیم.

 وی تاکید کرد :باید در مسیر معیارهای شهدای انقلاب گام برداریم و با خدماتی که ارایه می دهیم و مشکلات جامعه را رفع می کنیم اعلام این مسیر است.

استاندار مازندران  با اشاره به افتتاح دوهزار میلیارد تومان طرح در طول چهار سال گذشته در مازندران ،گفت:با خرد جمعی که در استان داریم به سمت و سوی رفع مشکلات استان گام برمی داریم.

ربیع فلاح جلودار با بیان اینکه دولت دوازدهم مجدانه مسیر دولت یازدهم را ادامه می دهدخاطر نشان کرد: با وجود خزانه خالی، دولت اقدامات موثری در مازندران انجام داده است.امروز فرزندان جامعه ما به دلیل بیکاری، با مشکلاتی مواجه هستند و در سالی که مزین به نام اشتغال است باید این معضل را برطرف کنیم.

 


ویژگی های شهیدان رجایی و باهنر به عنوان چراغ راه قرار گیرد

ویژگی های شهیدان رجایی و باهنر به عنوان چراغ راه قرار گیرد

ویژگی های شهیدان رجایی و باهنر به عنوان چراغ راه قرار گیرد

ویژگی های شهیدان رجایی و باهنر به عنوان چراغ راه قرار گیرد

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری