پرینت ایمیل

فرماندار مرکز استان در بازدید از اداره پست ساری تاکید کرد:
کد مطلب : ۲۷۰۶  / گروه : اخبار / ۱۷ مهر ۱۳۹۶  /  بازدید : ۴۰۵
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری ،فرماندار مرکز استان با اشاره به اینکه مجموعه بزرگ پست جزو سازمان‌هایی است که بیشتر دچار تغییر و تحول می‌شود، گفت: استفاده از تکنولوژی و به‌روزرسانی اقدامات، از مسائلی است که باید مورد توجه سازمان پست قرار گیرد تا از گردونه رقابت خارج نشود.

احمد حسین زادگان در بازدید از اداره پست شهرستان ساری به مناسبت روز پست، تاکید کرد: حرکت به سمت فعالیت‌های مدرن موجب حفظ این سازمان بزرگ خواهد بود، پست دچار عقب‌افتادگی‌های مالی بود که به برکت نگاه و تدبیر دولت یازدهم، از بحران خارج شد و امروز در وضعیت خوبی قرار دارد.

به گفته وی، با گسترش مقوله‌های فرهنگی، می‌توان مردم‌ را به سمت استفاده از خدمات پستی، هدایت کرد.

رییس اداره پست ساری نیز با بیان اینکه قبل از دولت یازدهم پست در سراشیبی سقوط قرار داشت و بسترها از بین رفته بود، گفت:پست بلاتکلیف مانده بود و بسیاری از همکاران ما از نظر کاری وضعیت مشخصی نداشتند تا اینکه دولت یازدهم بر سر کار آمد و این وضعیت را سامان داد.

حسین کرمی افزود: در ابتدای دولت روحانی، پست بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان زیان انباشته داشت و در پرداخت مطالبات همکاران مانده بودند، با تلاش‌های فراوان این معضلات ساماندهی شدند و پست امروز در وضعیت خوبی قرار دارد.

وی اظهار داشت که باید فضای فرهنگی ایجاد کرد تا مردم از ظرفیت های پست استفاده کنند و پست زنده بماند زیرا نمی‌توان با تکنولوژی مقابله کرد بلکه باید با به‌روزرسانی خدمات، در کنار تکنولوژی حرکت کنیم.

به گفته وی، در ساری ۴۰ دفتر پیشخوان شهری داریم و از نظر درآمدی اداره پست شهرستان ساری در رتبه نخست استان قرار دارد.


استفاده از تکنولوژی و به روزرسانی خدمات پستی

استفاده از تکنولوژی و به روزرسانی خدمات پستی

استفاده از تکنولوژی و به روزرسانی خدمات پستی

استفاده از تکنولوژی و به روزرسانی خدمات پستی

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری