پرینت ایمیل

کد مطلب : ۲۷۱۴  / گروه : اخبار / ۰۴ آبان ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۷۷
فرماندار ساری از کارگاه آموزشی سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور در اداره کل پست مازندران، بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، احمد حسین زادگان در بازدید از کارگاه آموزشی سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور در اداره کل پست مازندران، اظهار کرد: کار خوبی که پست انجام داده انتظارات مردم را به روز کرده و از شیوه های نوین…

 

وی با اشاره به اجرای سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور توسط اداره پست، افزود: ارائه این خدمات توسط پست، در راستای استفاده بیشتر مردم از سیستم پست است.

فرماندار ساری گفت: در قانون اساسی آرمانی به نام حذف بروکراسی زائد داریم و این طرح در این راستا است.

این مسئول خاطرنشان کرد: بزرگترین خدمت این طرح بزرگ که توسط دولت اجرایی می‌شود حذف بروکراسی است که نقش و سلایق اشخاص را در روند کار، کاهش داده و عدالت را عملیاتی و اجرایی می‌کند.

حسین زادگان با اشاره به اینکه دهیاری‌ها نقش موثر در خدمت‌رسانی به مردم دارند، گفت: از همه دستگاه‌های اجرایی مرتبط به صدور پروانه انتظار داریم همکاری لازم را در اجرای این طرح داشته باشند و در حوزه شهرستان سعی می کنیم همکاری نزدیک وجود داشته باشد.

مدیرکل پست مازندران در این دیدار اظهار کرد: بخش آموزش طرح یکپارچه مدیریت املاک کشور در ساری به زودی تمام می‌شود.

بوداغی افزود: ساری نخستین شهرستانی است که در مازندران طرح را خوب اجرا کرده و به تناسب فعالیت دیگر شهرستان‌ها، پیشرفته تر است.


بازدید فرماندار ساری از کارگاه آموزشی سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور

بازدید فرماندار ساری از کارگاه آموزشی سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز876
مجموع4898873

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری