پرینت ایمیل

کد مطلب : ۲۷۱۹  / گروه : اخبار / ۱۳ آبان ۱۳۹۶  /  بازدید : ۳۸۸
علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه فرماندار مرکز استان از پروژه بیمارستان 369 تختخوابی در حال ساخت ساری بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، احمد حسین زادگان در بازدیداز پروژه بیمارستان 369 تختخوابی ساری گفت:  با وجود مشکلات مالی که دولت دارد اما این پروژه همچنان در حال ساخت بوده و از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخورداراست.

وی تصریح کرد: امروز شاهد پیشرفت  فیزیکی خوب پروژه هستیم و امیدواریم با کوشش و فعالیتی که در همه دستگاه های اجرایی مرتبط وجود دارد، بتوانیم هر چه سریعتر این پروژه را به پایان برسانیم تا  شاهد خدمت رسانی به مردم خوب استان باشیم.

حسین زادگان مبلغ هزینه شده در دو فاز این پروژه را بالغ بر 28 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: در تخصیص منابع این پروژه مساعدت بیشتری انجام شود تا بدون مشکل کارهای عمرانی به سرانجام برسد.

فرماندار مرکز استان اظهار کرد:  احداث تقاطع همسطح  و یا غیر همسطح  جهت راه دسترسی به بسمارستان ضروری است .

 بیمارستان بیمارستان 369 تختخوابی ساری در زمینی به مساحت 54 هزار متر مربع و با زیربنای 30هزار متر مربع در 4 طبقه و 3 بلوک در حال ساخت است.

عملیات ساخت این بیمارستان از سال 88 آغاز شده و در حال حاضر بیش از 40درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بیمارستان در حال ساخت ساری دارای بخش های اورژانس، زنان و زایمان، مراقبت های ویژه، نوزادان، بستری، جراحی، قلب و عروق، کلینیک کلیه،داندانپزشکی، بخش رادیولوژی، فیزیوتراپی اتاق های عمل، داروخانه، رادیولوژی و آزمایشگاه خواهد بود.


بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از بیمارستان ۳۶۹ تختخوابی ساری

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از بیمارستان ۳۶۹ تختخوابی ساری

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از بیمارستان ۳۶۹ تختخوابی ساری

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز870
مجموع4898867

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری