پرینت ایمیل

بخشدار کلیجانرستاق خبر داد
کد مطلب : ۲۷۲۲  / گروه : اخبار / ۱۶ آبان ۱۳۹۶  /  بازدید : ۳۰۱
بخشدار کلیجانرستاق گفت: تاسیس مجمع نخبگان بخش کلیجانرستاق و تشکیل شورای معتمدین در راستای افزایش مشارکت های مدنی انجام می‌شود.

 

 مرتضی بابایی در دیدار با سرگرد عابدی فرمانده حوزه خاتم الانبیا و سروان میرشفیعی، بر تعامل دوجانبه میان بخشداری و نهاهای مختلف تاکید کرد و اظهار داشت: بازدید از روستاها و بررسی مشکلات با محوریت خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران به صورت مستمر در دستور کار بخشداری قرار دارد.

وی استفاده از تمام ظرفیت های موجود در بخش را برای توسعه و آبادانی ضروری دانست و افزود: ظرفیت های مختلفی از جمله بسیج در بخش وجود دارد که می‌توان در جهت محرومیت زدایی و فعالیت های عمرانی، اجتماعی، خدماتی مثمرثمر باشند.

 بخشدار کلیجانرستاق به پرهیز از موازی کاری تاکید کرد و گفت: هماهنگی و تعامل میان نهادهای مختلف، ضمن اینکه ضریب خطا و اشتباه را کاهش می دهد، موجب افزایش کیفیت و سرعت اجرای طرح ها و برنامه ها می شود.

وی درباره تامین امنیت منطقه و ظرفیت گردشگری رودخانه، تصریح کرد:  برای افزایش مشارکت در  تامین امنیت منطقه و جذب سرمایه‌گذار و گردشگر تلاش کنیم.

 بابایی تکمیل پروژهای عمرانی را از الویت های بخشداری اعلام کرد و ادامه داد: برای احیا بنگاه‌های اقصادی مستقر در بخش از جمله مرغداری‌ها، سنگ شکن‌ها و ... برنامه ریزی می‌کنیم.

 وی همچنین از تاسیس مجمع نخبگان کلیجانرستاق در آینده نزدیک خبر داد.

 عابدی فرمانده حوزه خاتم‌الانبیا نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارش عملکرد حوزه و بسیج در مورد خانه‌های محروم و اردوهای جهادی، گفت:  احیا مشاغل موجود در بخش از جمله سنگ شکن ها و تسطیح اراضی کشاورزی و بهره برداری از معادن موجود در راستای رونق اقتصادی ضروری است.


تاسیس مجمع نخبگان بخش کلیجانرستاق

تاسیس مجمع نخبگان بخش کلیجانرستاق

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز814
مجموع4898811

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری