پرینت ایمیل

معاون سیاسی فرماندار ساری:
کد مطلب : ۲۷۲۶  / گروه : اخبار / ۲۹ آبان ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۱۵
معاون سیاسی فرماندار ساری بر لزوم آموزش در راستای نهادینه شدن حقوق شهروندی، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری اسماعیل حسن زاده در دومین جلسه بازرسان دستگاه های اجرایی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی، حقوق شهروندی، عفاف و حجاب و تکریم ارباب رجوع ، اظهار کرد: در تعالیم دینی و  همچنین قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران حق و حقوق شهروندان به صورت جدی مورد تاکید است.

وی افزود: برای احیای حقوق شهروندی هر سازمان باید به وظایف خود در این حوزه عمل کند.

معاون سیاسی فرماندار ساری، حق‌الناس و حقوق شهروندی را مرتبط با یکدیگر دانست و گفت: در ادارات و نهادها باید این مقوله به بهترین شکل نهادینه شود.

این مسئول تصریح کرد:  برای نهادینه شدن حقوق شهروندی و صیانت از حریم امنیت عمومی، آموزش بهترین ابزار و روش است که در این حوزه تاکنون کارهای مناسبی انجام گرفته است.

معاون سیاسی فرماندار ساری افزود: آموزش ابزاری موثر در پیگیری حقوق شهروندی است که باعث می شود هر فرد حق خود را در مسائل اجتماعی و فرهنگی جست و جو کند بنابراین در نخستین گام باید به آموزش همگانی مردم و کارکنان در این زمینه توجه شود.

حسن زاده  برای نهادینه کردن ارزش های اسلامی عمل به مصوبات ستاد عفاف و حجاب را امری لازم و ضروری دانست.

وی  بر لزوم شکل گیری تعامل و همکاری هر چه بیشتر بین آحاد مردم و مدیران تاکید کرد و اظهار داشت: در این صورت برای جلب رضایت عمومی گام برداشته خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در صورت نادیده گرفتن حقوق شهروندان و  رعایت نکردن تکریم مراجعان از سوی کارکنان ادارات، با متخلف مطابق قانون برخورد می شود.

مسئول بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری ساری با بیان اینکه عفاف و حجاب مختص بانوان ادرات نیست ،گفت: همه  ما برای این امر مهم باید گام برداریم.

مجتبی ابراهیمی با تاکید بر لزون بازرسی از ادرات؛ گفت: هدف از انجام بازرسی، تقویت نقاط قوت و اصلاح نواقص است.

وی افزود: بازرسان چشمان بیدار و گوش های شنوا هر دستگاه هستند که در بازدیدها باید به دور از خصومت و برداشت سلیقه ای، گزارش ارائه شود.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه هدف بازرسی باید اصلاح باشد نه تخریب، خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی باید انتقاد پذیر باشند و برای رفع نواقص تلاش کنند.


آموزش بهترین ابزار برای نهادینه کردن حقوق شهروندی است

آموزش بهترین ابزار برای نهادینه کردن حقوق شهروندی است

آموزش بهترین ابزار برای نهادینه کردن حقوق شهروندی است

آموزش بهترین ابزار برای نهادینه کردن حقوق شهروندی است

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز802
مجموع4898799

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری