پرینت ایمیل

کد مطلب : ۲۷۳۲  / گروه : اخبار / ۱۱ آذر ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۲۲
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، احمد حسین زادگان در پیامی میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد (ص) و هفته وحدت را تبریک گفت. در این پیام آمده است:
پیام تبریک فرماندار ساری به مناسبت میلاد پیامبر مهربانی ها و هفته وحدت

بسم الله الرحمن الرحیم

میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت، فرصت مغتنمی است تا شیعه و اهل سنت، بر تقویت اتحاد بین مسلمانان بی افزایند.

جهان در تاریکی فرو رفته بود که ستاره ای درخشیدن گرفت و آرامش جهانی را به همراه آورد. آنگاه که همه ملت ها و ادیان، منتظر آخرین بشارت الهی بودند، فرزندی در قبیله قریش متولد شد که یاس ها را به امید مبدل کرده و پیام آور صلح و دوستی و مهربانی باشد.

رسول مهربانی ها پا به جهان هستی گذاشت و اسلام را بر ما ارزانی داشت و این نور الهی و نعمت لایتناهی در سایه وحدت جهان اسلام، همچنان ساری و جاری است.

پیام هفته وحدت این است که بدانیم مسلمانان با هم برابر هستند و با اتحاد، همدلی و انسجام، در سایه قرآن و سیره پیامبر اسلام، یکرنگی خود را حفظ کنیم  و  زیبایی های دین مبین اسلام را در جهان به منصه ظهور برسانیم.

هوشیاری  و اتحاد مسلمانان جهان، مجال تفرقه افکنی را به دشمنان مسلمانان نخواهد داد و مسلمانان در سایه پیام قرآن و رهبری ولی امر مسلمین جهان، دست پیوند و یکدلی می دهند تا روشنایی بخش ملت های آزاده باشند.

اینجانب با تبریک به مناسبت میلاد حضرت محمد (ص) به مسلمانان و همچنین عرض تبریک به مناسبت هفته وحدت، امیدوارم وحدت مسلمانان، صلح جهانی را به ارمغان آورد.

احمد حسین زادگان

فرماندار ساری

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز797
مجموع4898794

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری