پرینت ایمیل

فرماندار ساری مطرح کرد:
کد مطلب : ۲۷۴۹  / گروه : اخبار / ۰۷ دی ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۶۶
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری،احمد حسین زادگان در دیدار با قهرمانان ،رؤسا و نواب هیئت‎های ورزشی شهرستان به دو محور اساسی در ورزش اشاره کرد و گفت: اگر بخواهیم در حوزه ورزش به توسعه همه جانبه برسیم باید هم به ورزش همگانی و هم به ورزش قهرمانی توجه داشته باشیم.

فرماندار مرکز استان  با اشاره به تأثیرات ورزش بر جامعه، اظهار کرد: ورزش همگانی سبب سلامت جامعه می‎شود و نشاط عمومی جامعه را به همراه دارد و در کنار آن ورزش قهرمانی سبب تقویت هویت ملی، اتحاد و انسجام اجتماعی می‎شود.

وی با تاکید بر اینکه پیاده روی همگانی در مکان هایی نظیر ساحل فرح آباد و جنگل شهید زارع  برگزار شود، اظهار داشت: با ورزش می‎توانیم پتانسیل نهفته در جوانان را کنترل و در جهت درست هدایت کنیم و  در عرصه سیاست عمومی جامعه و در کنترل بسیاری از بحران‎ها و مسائل اجتماعی از ظرفیت ورزش و ورزشکاران استفاده می‎شود.

وی با بیان اینکه باید به لحاظ فرهنگی ورزش را گسترش دهیم، گفت: علاوه بر گسترش فرهنگ ورزش همگانی، وظیفه ما مسئولان این است که زمینه‎های لازم را برای رشد افرادی که می‎توانند در عرصه قهرمانی و ملی مدال‎آور و افتخار آفرین باشند را ایجاد کنیم.

به گفته وی،برگزاری المپیاد ورزشی شهرستان ساری در سال گذشته مورد استقبال قرار گرفت امید است هرسال این المپیاد برگزار شود.

فرماندار ساری با قدردانی از دو نوجوان مدال آور و قهرمان روشن دل در این جمع گفت:اداره ورزش و اداره بهزیستی شهرستان ساری شرایط لازم برای این دو نوجوان در عرصه ورزش را مهیا کنند.


ضرورت توجه هم زمان به ورزش همگانی و قهرمانی

ضرورت توجه هم زمان به ورزش همگانی و قهرمانی

ضرورت توجه هم زمان به ورزش همگانی و قهرمانی

ضرورت توجه هم زمان به ورزش همگانی و قهرمانی

ضرورت توجه هم زمان به ورزش همگانی و قهرمانی

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری