پرینت ایمیل

استاندار مازندران در همايش تخصصي حراست و صيانت از انتخابات
کد مطلب : ۲۵۲۸  / گروه : اخبار / ۳۰ بهمن ۱۳۹۵  /  بازدید : ۷۹۹
همايش تخصصي حراست و صيانت از انتخابات با حضور شوشتري مشاور وزير و رئيس مركز حراست وزارت كشور و استاندار مازندران و با شركت مسئولين حراست فرمانداريها و شهرداري هاي مازندران در ساري برگزار شد .

 

 


همايش تخصصي حراست و صيانت از انتخابات با حضور شوشتري مشاور وزير و رئيس مركز حراست وزارت كشور و استاندار مازندران و با شركت مسئولين حراست فرمانداريها و شهرداري هاي مازندران در ساري برگزار شد .
در اين همايش تخصصي، شوشتري مشاور وزير و رئيس مركز حراست وزارت كشور به تبين جايگاه و نقش حراست در صيانت از انتخابات پرداخت .
مشاور وزير كشور به اهمیت دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و ضرورت امنیت و آرامش کشور و حفظ آن به ویژه در ایام انتخابات اشاره كرد و گفت : برگزاری 2 انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال 96 به عنوان 2 انتخابات ملي و محلي از اهمیت بالایی برخوردار است و همه جریانات در انتخابات حضوري  فعال خواهند داشت.
شوشتري عملكرد فرمانداريها و شهرداري ها را درارتقاء رضایتمندی مردم نسبت به نظام بسیار مهم دانست و گفت : عملکرد مدیران  می تواند درهمراهی مردم  با نظام نقش موثری داشته باشد.
وي تاكيد كرد : وزارت کشور به دنبال برگزاری انتخاباتي قانونمند، سالم ،امن و با مشارکت حداکثری مردم است که مديران حراست فرمانداريها و بخشداريها در رسيدن به اين هدف مي توانند كمك بزرگي نمايند .
شوشتري صیانت از نیروی انسانی و بدنه مدیریتی و کارشناسی ادارات را مهم‌ترین وظیفه حراست‌ها خواند و گفت : حراست باید به عنوان یک مشاور خوب برای مدیر و امین کارکنان باشد و بستر مناسب را برای سالم‌سازی فضای اداری و خدمت شایسته به مردم فراهم نمايد.
ربيع فلاح استاندار مازندران نيز در اين نشست اهميت حفظ و حراست از انتخابات را تبيين نمود و گفت : انتخابات پرشور موجب نشاط اجتماعي و سياسي مي شود و انتخابات تجلي مردم سالاري ديني است .
مقام عالي دولت در استان تاكيد كرد : انتخابات دو مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري در كمال سلامت و امنيت در دولت تدبير و اميد برگزار شد و همه بايد تلاش كنيم پرشورترين و حماسي ترين انتخابات را در بهار 96 برگزار نمائيم .
وي تصريح نمود : توسعه نشاط و آرامش سیاسی در جامعه و صیانت از حقوق ملت و راي مردم به عنوان حق الناس محور همه فعاليتها و اقدامات در حوزه انتخابات است .
 سبحاني مدير كل اطلاعات مازندران نيز در اين نشست وضعيت سياسي و اجتماعي كشور و استان را تشريح نمود و به بيان انتظارات از مديران حراست پرداخت.
در ابتداي اين همايش موسوي مدير كل حراست استانداري مازندران اهداف برگزاري اين همايش تخصصي و كارگاهها را بيان كرد.
در ادامه اين همايش مسئولين حراست فرمانداريها و شهرداري ها در كارگاه آموزشي تخصصي با آخرين مسائل در حوزه حفاظت فيزيكي ، حفاظت پرسنلي ، حفاظت اسناد و حفاظت فناوري اطلاعات شدند .


انتخابات پرشور موجب نشاط اجتماعي و سياسي مي شود

انتخابات پرشور موجب نشاط اجتماعي و سياسي مي شود

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری