پرینت ایمیل

استاندار مازندران در همايش تخصصي حراست و صيانت از انتخابات
کد مطلب : ۲۵۲۸  / گروه : اخبار / ۳۰ بهمن ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۱۶
همايش تخصصي حراست و صيانت از انتخابات با حضور شوشتري مشاور وزير و رئيس مركز حراست وزارت كشور و استاندار مازندران و با شركت مسئولين حراست فرمانداريها و شهرداري هاي مازندران در ساري برگزار شد .

 

 


همايش تخصصي حراست و صيانت از انتخابات با حضور شوشتري مشاور وزير و رئيس مركز حراست وزارت كشور و استاندار مازندران و با شركت مسئولين حراست فرمانداريها و شهرداري هاي مازندران در ساري برگزار شد .
در اين همايش تخصصي، شوشتري مشاور وزير و رئيس مركز حراست وزارت كشور به تبين جايگاه و نقش حراست در صيانت از انتخابات پرداخت .
مشاور وزير كشور به اهمیت دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و ضرورت امنیت و آرامش کشور و حفظ آن به ویژه در ایام انتخابات اشاره كرد و گفت : برگزاری 2 انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال 96 به عنوان 2 انتخابات ملي و محلي از اهمیت بالایی برخوردار است و همه جریانات در انتخابات حضوري  فعال خواهند داشت.
شوشتري عملكرد فرمانداريها و شهرداري ها را درارتقاء رضایتمندی مردم نسبت به نظام بسیار مهم دانست و گفت : عملکرد مدیران  می تواند درهمراهی مردم  با نظام نقش موثری داشته باشد.
وي تاكيد كرد : وزارت کشور به دنبال برگزاری انتخاباتي قانونمند، سالم ،امن و با مشارکت حداکثری مردم است که مديران حراست فرمانداريها و بخشداريها در رسيدن به اين هدف مي توانند كمك بزرگي نمايند .
شوشتري صیانت از نیروی انسانی و بدنه مدیریتی و کارشناسی ادارات را مهم‌ترین وظیفه حراست‌ها خواند و گفت : حراست باید به عنوان یک مشاور خوب برای مدیر و امین کارکنان باشد و بستر مناسب را برای سالم‌سازی فضای اداری و خدمت شایسته به مردم فراهم نمايد.
ربيع فلاح استاندار مازندران نيز در اين نشست اهميت حفظ و حراست از انتخابات را تبيين نمود و گفت : انتخابات پرشور موجب نشاط اجتماعي و سياسي مي شود و انتخابات تجلي مردم سالاري ديني است .
مقام عالي دولت در استان تاكيد كرد : انتخابات دو مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري در كمال سلامت و امنيت در دولت تدبير و اميد برگزار شد و همه بايد تلاش كنيم پرشورترين و حماسي ترين انتخابات را در بهار 96 برگزار نمائيم .
وي تصريح نمود : توسعه نشاط و آرامش سیاسی در جامعه و صیانت از حقوق ملت و راي مردم به عنوان حق الناس محور همه فعاليتها و اقدامات در حوزه انتخابات است .
 سبحاني مدير كل اطلاعات مازندران نيز در اين نشست وضعيت سياسي و اجتماعي كشور و استان را تشريح نمود و به بيان انتظارات از مديران حراست پرداخت.
در ابتداي اين همايش موسوي مدير كل حراست استانداري مازندران اهداف برگزاري اين همايش تخصصي و كارگاهها را بيان كرد.
در ادامه اين همايش مسئولين حراست فرمانداريها و شهرداري ها در كارگاه آموزشي تخصصي با آخرين مسائل در حوزه حفاظت فيزيكي ، حفاظت پرسنلي ، حفاظت اسناد و حفاظت فناوري اطلاعات شدند .


انتخابات پرشور موجب نشاط اجتماعي و سياسي مي شود

انتخابات پرشور موجب نشاط اجتماعي و سياسي مي شود

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار

ثبت 290هزار شب مسافراقامت در شهرستان ساری
مازندران رتبه دوم تردد كشور / ثبت نام 6886 نفر براي انتخابات شوراها در مازندران
ثبت نام 870نامزد انتخابات شوراها در شهرستان ساری
ثبت نام 437 نفر درشهرستان ساری برای انتخابات شوراهای اسلامی
راهنمای حقوقی تبلیغات انتخاباتی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا (1396
ثبت نام داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان ساری در بخشداری های ششگانه+گزارش تصویری
رشد 8 درصدي اقامت گردشگران و مهمانان نوروزي در مازندران
اسکان 70هزار مسافر شب در ساری/تاکید مسئولان ارشد نظام اسلامی بر اشتغال جوانان
«اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال»
بیش از 190 نفر از داوطلبان انتخابات شهر و روستا ثبت نام کردند
مدير كل دفتر سياسي و انتخابات استانداري مازندران از ستاد انتخابات مرکز استان بازدید کرد
نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان ساری آغاز شد/حضور پرشور نامزدهای انتخابات برای ثبت نام در فرمانداری ساری
صدور اطلاعیه شماره 4 ستاد انتخابات کشور در خصوص ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا
اعضای هیات اجرایی انتخابات مرکز استان معرفی شدند
پیام تبریک فرماندار ساری به مناسبت عید نوروز

آمار سایت

امروز
مجموع76875

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری