پرینت ایمیل

فرماندار ساری:
کد مطلب : ۲۵۴۳  / گروه : اخبار / ۱۰ اسفند ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۸۵
فرماندار ساری گفت: برای هرگونه تبلیغات زود هنگام کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا ابتدا تذکر داده و در صورت تکرار، در پرونده تاییدصلاحیت آنها لحاظ می شود.
کمیته فضای مجازی، رفتار نامزدهای انتخابات را رصد می کند

 

 

فرماندار ساری گفت: برای هرگونه تبلیغات زود هنگام کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا ابتدا تذکر داده و در صورت تکرار، در پرونده تایید صلاحیت  آنها  لحاظ می شود. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری ،احمد حسین زادگان  در چهارمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان ساری که   با هدف هماهنگی برنامه های انتخابات  دوازدهمین  دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد، اظهار کرد: صیانت از اخبار ستاد انتخابات  وظیفه همه دست اندرکاران این حوزه است و برای افراد متخلف اشد مجازات در نظر گرفته می شود.

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورای شهر و روستا و حجم کاری بسیار، اعضای کمیته ها از  20 اسفند به صورت دو شیفت کاری در محل ستاد حضور یابند.

فرماندار ساری  با بیان اینکه کمیته رصد فضای  مجازی در محل ستاد انتخابات شهرستان ساری تشکیل شده است، گفت: کمیته رصد فضای مجازی به صورت شبانه روزی  در حال رصد رفتار انتخاباتی افراد در فضای مجازی است.

حسین زادگان از استقرار کمیته حقوقی در فرمانداری ساری خبر داد و تصریح کرد: شهروندان می توانند با مشاهده تبلیغات زود هنگام و غیر قانونی کاندیداها، مراتب را به این کمیته گزارش کنند.

وی  با اشاره به اینکه آموزش سامانه برگزاری انتخابات  برای مجریان انتخابات شروع شده است، ادامه داد:  کمیته آموزش طبق تقویم آموزشی کار آموزش کارگاهی را شروع  کرده است .

 حسین زادگان  گفت: لازم است  همه کمیته های زیر مجموعه ستاد انتخابات شهرستان  جلسات منظم در راستای ارائه راهکارها و رفع نواقص و کاستی های احتمالی برای برگزاری یک انتخابات پرشور برگزار کنند

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار

ثبت 290هزار شب مسافراقامت در شهرستان ساری
مازندران رتبه دوم تردد كشور / ثبت نام 6886 نفر براي انتخابات شوراها در مازندران
ثبت نام 870نامزد انتخابات شوراها در شهرستان ساری
ثبت نام 437 نفر درشهرستان ساری برای انتخابات شوراهای اسلامی
راهنمای حقوقی تبلیغات انتخاباتی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا (1396
ثبت نام داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان ساری در بخشداری های ششگانه+گزارش تصویری
رشد 8 درصدي اقامت گردشگران و مهمانان نوروزي در مازندران
اسکان 70هزار مسافر شب در ساری/تاکید مسئولان ارشد نظام اسلامی بر اشتغال جوانان
«اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال»
بیش از 190 نفر از داوطلبان انتخابات شهر و روستا ثبت نام کردند
مدير كل دفتر سياسي و انتخابات استانداري مازندران از ستاد انتخابات مرکز استان بازدید کرد
نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان ساری آغاز شد/حضور پرشور نامزدهای انتخابات برای ثبت نام در فرمانداری ساری
صدور اطلاعیه شماره 4 ستاد انتخابات کشور در خصوص ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا
اعضای هیات اجرایی انتخابات مرکز استان معرفی شدند
پیام تبریک فرماندار ساری به مناسبت عید نوروز

آمار سایت

امروز
مجموع76875

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری