پرینت ایمیل

کد مطلب : ۲۵۵۷  / گروه : اخبار / ۲۳ اسفند ۱۳۹۵  /  بازدید : ۷۶۱
ستاد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در مازندران با حضور استاندار، معاونين استانداري و اعضاي اين ستاد افتتاح شد.
با حضور استاندار، دفتر ستاد انتخابات مازندران افتتاح شد

 

 

 ربيع فلاح جلودار  در مراسم آغاز به کار ستاد انتخابات مازندران با اشاره به اين كه فعاليت اين ستاد از ماه ها پيش در استان آغاز شده است، گفت: همه شرايط برای برگزاري انتخابات سال 96 در استان فراهم شده است و با فعال شدن رسمي ستاد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، اين روند با جديت تداوم خواهد يافت.

مقام عالي دولت در مازندران با اشاره به اين كه در اين مرحله آموزش هاي لازم براي مجريان انتخابات برگزار شده است، ياد آور شد: تمام فرمانداران و 99 درصد از بخشداران این استان درآزمون انتخاباتی قبول شدند و براي كساني كه حائز رتبه لازم نشده اند آزمون بار دیگر تکرار می شود.

استاندار با اشاره به اين كه نام نویسی شوراهای اسلامی شهر و روستا از 30 اسفندماه آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت، افزود: داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا می توانند با مراجعه به ستاد انتخابات فرمانداری ها و بخشداری ها نام نویسی کنند.

وی با بيان اين كه نظام مقدس جمهوري اسلامي، نظامي مباتني بر مردمسالاري ديني است و همه اركان نظام با راي مردم انتخاب مي شوند، تصريح كرد: 30 انتخابات پس از پيروزي انقلاب اسلامي در كشور برگزار شده است و مطمئنا مردم فرهيخته ايران اسلامي و معتقد به مشاركت در تعيين سرنوشت خود چونان هر بار مشارکت حداکثری را در انتخابات 96 تکرار مي كنند.

ربيع فلاح به آغاز ثبت نام از داوطلبين شركت در دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در 22 فروردين ماه 96 اشاره كرد و اظهار داشت: با توجه به انجام روند ثبت نام از داوطلبين شركت در پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا، مجريان در ايام ياد شده در آماده باش كامل قرار دارند.

استاندارمازندران امنيت، سلامت، قانون مداري و حضور حداكثري را مبناي انتخابات عنوان كرد و

 خاطر نشان ساخت: همه دستگاه ها و نهادها نظارت هاي دقيق را اعمال نمايند تا از امكانات دولتي و عمومي له يا عليه كسي در انتخابات بهره گيري نشود.

نماينده عالي دولت در استان، با بيان اين كه رسانه ها و احزاب در ايجاد شور و نشاط انتخاباتي سهم بسزايي دارند، گفت: در انتخابات هفتم اسفند ماه 94 رسانه ها و رسانه ملي در استان فعاليت هاي خوبي داشتند و بايد در انتخابات پيش رو زمينه نقش آفريني رسانه ها بيش از پيش فراهم شود.

گفتني است؛ در اين روز با حضور استاندار، معاون سياسي، امنيتي استاندار و رييس ستاد انتخابات استان، معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري، معاون هماهنگي امور عمراني استاندار، دبير و اعضاي اين ستاد، دفتر ستاد انتخابات مازندران به طور رسمي افتتاح شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری