رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری:

آتش نشانی معابر و خیابان‌های شهر ساری را ضدعفونی می کند

کد خبر : 1885625 آبان 1399اخبار 0
علی دومیرکلایی رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مرکز مازندران گفت: به دنبال شیوع کرونا، ضدعفونی مستمرشهر ساری در برابر ویروس کرونا توسط آتش‌نشانان شهرداری انجام می‌‍شود.
آتش نشانی معابر و خیابان‌های شهر ساری را ضدعفونی می کند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، علی دومیرکلایی رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری گفت: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا، بر اساس تصمیم ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا پیرو مصوبات ستاد ملی کرونا با شیوع ویروس کرونا، آتش‌نشانی ساری اقدامات بهداشتی و ضدعفونی سطح شهر را در دستور کار قرار داد و روزانه سه مرحله اماکن عمومی شهر را ضدعفونی می‌کند.

 

وی افزود: آتش‌نشانی ساری با استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات در اختیار و استفاده از توان آتش‌نشانان عملیات ضدعفونی کردن نقاط مختلف شهر را انجام داد و این اقدام تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

 

 

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری ساری بابیان اینکه ابزار و ادوات آتش‌نشانی ساری نیازمند تقویت است، گفت: در کنار انجام عملیات ضدعفونی، نیروهای آتش‌نشانی عملیات مرتبط با حریق وامداد و نجات را نیز بر عهده‌دارند.

 

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری ساری یادآور شد: آتش‌نشانان ساری پیش از این در موج اول و دوم کرونا نیز اقدامات بهداشتی و ضدعفونی ایستگاه‌ها، خودروها، معابر شهری و ... را انجام داده‌اند.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید