سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری:

پیگیری وضعیت نیروهای شرکتی در دستور کار قرار دارد

کد خبر : 1887627 آبان 1399اخبار 0
سید عباس راد، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری گفت: با وجود شرایط خاص بیماری کرونا و مشکلات متعدد، همه کارهای شهرداری ساری طبق روال عادی پیش می‌رود و کلیه معاونت‌ها، شهرداران مناطق سه گانه، روسای سازمان های تابعه و کارکنان زحمتکش شهرداری پیگیر خدمات رسانی و انجام وظایف ذاتی شهرداری هستند.
پیگیری وضعیت نیروهای شرکتی در دستور کار قرار دارد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، سیدعباس راد، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری مرکز استان در گفتگویی به وظایف شهرداری در مسیر خدمت رسانی به شهروندان اشاره کرد و گفت: شهرداری ساری به عنوان  بزرگ‌ترین دستگاه خدمات‌رسان در مرکز استان با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت‌های داخلی و سازمانی، مشغول خدمت رسانی به مردم است و هیچگاه از این بار مسئولیت شانه خالی نخواهد کرد.

 

راد به ضرورت تسریع روند اجرایی امور مراجعان در ایام شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به شرایط خاص انتشار ویروس کرونا و محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، همکاران ما در شهرداری ساری هرگونه اقدام لازم برای معطل نماندن امور جاری مردم و نیز پیگیری پرونده‌های کاری با پیش فرض تسریع امور و حتی‌الامکان، عدم نیاز به حضور فیزیکی مراجعان را در دستور کار قرار داده اند.

 

وی افزود: با وجود شرایط خاص بیماری کرونا و مشکلات متعدد، همه کارهای شهرداری ساری طبق روال عادی پیش می‌رود و کلیه معاونت‌ها، شهرداران مناطق سه گانه، روسای سازمان های تابعه و کارکنان زحمتکش شهرداری با تلاش مجدانه در حال پیگیری امور خدمات رسانی و انجام وظایف ذاتی شهرداری هستند.

 

در ادامه، راد، به مباحث ساختار اداری و اقدامات صورت گرفته برای پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ساری اشاره کرد و گفت: در شرایط خاص اقتصادی و مشکلات به وجود آمده، با تمام توان پیگیر پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارکنان پرتلاش شهرداری در زمان مقرر هستیم و امیدواریم این مسئله بدون هیچ خللی صورت گیرد.

 

وی افزود: پرداخت معوقات گذشته کارکنان شهرداری مرکز استان نیز در دستور کار قرار دارد که امیدواریم این مسئله نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن محقق شود.

 

در پایان، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری به مباحث مطرح شده در فضاهای رسانه‌ای در خصوص عدم پرداخت حقوق و مزایا و اخراج بخشی از کارکنان شهرداری مرکز استان اشاره و تصریح کرد: با توجه به اینکه یکی از مناقصه های شرکت‌های تامین نیروی حجمی کار در شهرداری به دلیل ایرادات قانونی وارد شده از سوی دستگاه‌های نظارتی دچار مشکل شده است، با اقدامات و تدابیر صورت گرفته پیگیر رفع این مشکلات هستیم که ان شاءالله امکان ادامه همکاری، پرداخت حقوق و معوقات گذشته این دسته از عزیزان هم میسر خواهد شد.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید