رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری:

آموزش های شهروندی، اولویت فعالیت خانه های شهروندی است

کد خبر : 1888428 آبان 1399اخبار 0
احمد عطاریه ، رییس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری گفت: پس از شیوع ویروس کرونا و با تغییر سبک زیست شهری، آموزش های مبتنی بر سبک زندگی و آگاهی رسانی جهت حفظ سلامت شهروندان در اولویت کار خانه های شهروندی قرار گرفته است.
آموزش های شهروندی، اولویت فعالیت خانه های شهروندی است

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، احمد عطاریه رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری مرکز استان گفت: با توجه به موج سوم شیوع ویروس کرونا ، به منظور حفظ سلامت شهروندان ، خانه های شهروندی مستقر در محلات ساری بصورت مجازی به ارائه محتوای آموزشی و فرهنگ سازی جهت مواجهه با این ویروس می پردازند.

 

وی افزود: در ۶ ماهه نخست سال ، خانه های شهروندی فعالیت گسترده و جدی در مورد آگاهی رسانی بیماری کووید۱۹ داشته است که با توجه به استفاده از ظرفیت فضای مجازی صورت گرفته است.  خانه های شهروندی کلیپ های آموزشی، مسابقه شهروندی ، تحلیل محتوا در حوزه های آموزش شهروندی،کودک و نوجوان، سلامت شهروندی،کتاب و کتابخوانی، سالمندی و کاهش آسیب اجتماعی را بصورت مجازی و بخشی را نیز بصورت حضوری با حفظ و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در کارگاه های آموزشی ارائه داده اند.

 

در ادامه، عطاریه به نصب بنرهای آموزشی بیماری کرونا در قالب فضاسازی شهری اشاره کرد و گفت: از اسفندماه سال گذشته تا کنون در راستای آموزش شهروندان جهت مواجهه با این بیماری در معابر و سطح شهر بنرهای متعدد و متنوعی  نصب شده است و همچنین بصورت بروشور آموزشی در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

 

در پایان، رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با اشاره به ظرفیت گرمخانه های شهرداری ساری بیان داشت: این  مراکز خدمات اجتماعی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، بصورت دو مرکز آقایان و بانوان بصورت شبانه روزی آمادگی کافی جهت اسکان اقشار آسیب پذیر را دارد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید