پرینت ایمیل

از سوی واحدی فرماندار ساری صورت پذیرفت
کد مطلب : ۱۵۷۲  / گروه : ۲۵ تیر ۱۳۹۴  /  بازدید : ۲۷۵۵
فرماندار ساری به مناسبت موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان و حفظ حقوق ایران، پیشنهاد داد 24 تیر به عنوان روز ملی دیپلماسی در تقویم رسمی کشور ثبت شود.
پیشنهاد ثبت روز ملی دیپلماسی در تقویم رسمی کشور

 

جواد واحدی طی گفتگو با روزنامه دیار سبز با تبریک به مناسبت موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان گفت: توافق هسته ای عزت ایرانی را مجدداً در دنیا احیا کرد و واژه ایران هراسی را از بین برد.

وی با بیان اینکه تیم هسته ای کشورمان منویات مقام معظم رهبری و خطوط قرمز را رعایت کرد، افزود: این پیروزی بزرگ که در آن تمام منافع ایران حفظ شد باید به عنوان روز ملی دیپلماسی در تقویم رسمی کشور ثبت شود.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه حقانیت هسته ای ایران در برابر قدرت های بزرگ تحت رهنمود های رهبری و تدابیر همراه با بصیرت و آینده نگری رئیس جمهور محبوب و همچنین وزیر توانمند امورخارجه و تیم همراه عزتمندانه به اثبات رسید، تصریح کرد: سال همدلی و همزبانی ملت و دولت در چهارچوب استراتژی نرمش قهرمانانه، ضمن حفظ دستاوردهای هسته ای و پاسداشت موفقیت های دانشمندان هسته ای کشور توانستند یکی از طولانی ترین، فشرده ترین و دشوارترین مذاکرات تاریخ دیپلماسی جهان را با عزت، اقتدار و صلابت به سرانجام برسانند.

این مسئول همچنین اظهار داشت : مخالفت و ناخرسندی رژیم جعلی اسراییل و مزدوران منطقه ای استکبار جهانی از این پیروزی بزرگ که با روش برد - برد بدست آمد نشان از حقانیت و درستی راه دولتمردان جمهوری اسلامی بخصوص سرداران سرافراز تیم هسته ای و شخص دکتر ظریف وزیر امور خارجه می باشد.

واحدی یادآور شد: دولت تدبیر و امید راهی جدید پیش روی ملت ایران گشوده است، راهی که توسعه، پیشرفت، عزت، اقتدار و حفظ خطوط و چهارچوب های اصلی کشور در آن صورت خواهد گرفت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری