با پایپندی به انقلاب، برای زنده نگه داشتن امید در دل مردم تلاش می کنیم

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار ساری به همراه مصطفی نیک نقش معاون خدمات شهری شهرداری،مدیر حراست و مرتضوی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری مرکز مازندران از آسایشگاه جانبازان امام علی (ع) بازدید و با جانبازان سرافراز میهن اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

عباس رجبی در این دیدارضمن قدردانی از مجاهدت و ایثار جانبازان گرانقدر در راه حفظ کیان کشور و زنده نگهداشتن آرمان های امام راحل و انقلاب اظهار کرد: هر آنچه داریم به برکت خون شهدا و جانبازان است.

 

وی افزود: صبر و بردباری جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های گرانقدر آنها موجب بقای فرهنگ ایثار و شهادت شده است.

 

شهردار ساری گفت: امروز باید ضمن پایبندی به آرمان های  انقلاب، تلاش مضاعفی برای زنده نگه ‌داشتن امید در دل مردم انجام دهیم و با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری به سمت آینده‌ای روشن حرکت کنیم.

 

رجبی عزت جمهوری اسلامی ایران را مرهون ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران دانست و گفت: سربلندی و سرفرازی امروز ایران اسلامی به برکت جان فشانی و ایثار شهدا و جانبازان است.

 

در این دیدار جانبازان این آسایشگاه ضمن قدردانی از حمایت عباس رجبی شهردار ساری از یادواره شهدای قطع  نخاعی مرکز  مازندران خواستار مناسب سازی معابر و جانمایی سرویس های بهداشتی ویژه جانبازان در پارک های سطح شدند.

چاپ محتويات