اخراج کذب است؛ نیروها ساماندهی می شوند

 

مصطفی نیک نقش معاون خدمات شهری شهرداری ساری بعد از انتشار خبری در سایت بلاغ مازندران با تیتر اخراج حدود 400 نیرو در شهرداری ساری کلید خورد " ضمن تکذیب این خبر، تشریح کرد: شهرداری ساری نه تنها نیروهایی که رابطه کاری با شرکت های طرف قرارداد خود دارند را اخراج نکرده است، بلکه با تاکید عباس رجبی شهردار ساری تعیین و تکلیف شماری از نیروهای روزمزد در دستور کار این شهرداری قرار گرفته و به زودی اجرایی می شود.

 

وی با یادآوری اینکه تعداد زیادی از نیروهای انسانی طی سال های مختلف در قالب "روز مزد" در شهرداری ساری فعالیت می کردند اینک در مرحله ساماندهی قرار دارند، این اقدام را نمونه ای از خدمت صادقانه شهردار ساری عنوان کرد.

 

معاون خدمات شهری شهرداری ساری در توضیح مطلب فوق گفت: نیروهای روزمزد شهرداری در برخی از فصول سال با توجه به حجم فعالیت های شهرداری بکارگیری شده و دستمزد دریافت می کردند اما در طرح ساماندهی، این افراد به صورت تمام وقت همراه با دیگر کارکنان شهرداری در خدمات رسانی مطلوب به شهروندان ساروی سهیم می شوند.

 

وی همچنین به طرح " ساماندهی نیروهای شرکتی و حجمی"  در شهرداری ساری اشاره کرد و گفت: در این طرح وظایف نیروهای انسانی شهرداری بطور مجزا در هشت محور تعریف و اجرایی شد که خود در توسعه فعالیت های شهرداری و خدمات رسانی به شهروندان تاثیر بسزایی دارد.

 

نیک نقش با تاکید بر اینکه منبع رسمی اطلاعات مربوط به شهرداری تنها از مدیریت ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری ساری مورد تایید و قابل انتشار است از رسانه ها خواستار شد که اجازه ندهند با هیاهو و نشر مطالب خلاف واقع،خدمات ارزشمند و صادقانه این نهاد خدمات رسان نزد مردم تخریب شود.

 

وی ادامه داد:آنچه مسلم است از این رسانه انتظار می رود با رعایت انصاف و اخلاق رسانه ای اخباری را منتشر کند که به تایید این روابط عمومی رسیده باشد.

چاپ محتويات