برنامه ریزی مجموعه شهرداری ساری برای استقبال از ایام نوروز

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری مرکز مازندران با حضور حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری، معاونان و مدیران مجموعه شهرداری برگزار شد.

 

حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری در این جلسه با اشاره به فضاسازی شهری در ایام عید نوروز گفت: نسبت به گل‌کاری معابر و بلوارها ، رنگ امیزی جداول، نصب بنر جهت معرفی اماکن گردشگری ساری و بهسازی تابلوهای شهدا در اسرع وقت اقدام شود.

 

وی افزود: جهت زیبایی منظر شهری و  با استفاده از ظرفیت های موجود و توانمندی داخلی المان های شکیل و زیبا در خیابان ها و میادین شهر نصب گردد.

 

سرپرست شهرداری ساری ادامه داد: تبیین برنامه های ترافیکی با هدف کاهش بار ترافیکی شهری و جلوگیری از هرگونه حفاری جدید در سطح شهر و تسطیح حفاری های گذشته در دستور کار ایام نوروز شهرداری های مناطق قرار گیرد.

 

مرادی ، رویداد 2022 که در آن ساری به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو انتخاب شده است را مورد توجه قرار داد و  تاکید کرد: نوروز فرصت مناسبی برای شناساندن ظرفیت های گردشگری و فرهنگی مرکز مازندران است و باید این فرصت را مغتنم شماریم و از آن به بهترین شکل بهره برداری کنیم.

 

وی افزود: برای پذیرایی از مسافران تابع مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا هستیم

چاپ محتويات