عزمی قوی برای تکمیل پروژه نیروگاه زباله سوز

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری،  نشست بررسی مشکلات و موانع نیروگاه زباله‌سوز با حضور کارشناسان ارشد سازمان برنامه‌وبودجه، سازمان همیاری‌ها و سازمان محیط‌زیست کشور، محمدی تاکامی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری مازندران و شهردار ساری شامگاه چهارشنبه برگزار شد.

 

سید محمد محمدی تاکامی بابیان اینکه شهروندان ساروی این روزها شاهد تحول نو در مرکز استان بوده و باری دیگر بارقه امید در دل مرکزنشینان زنده شده است این مهم را حاصل تلاش شبانه‌روزی و مدیریت درست شهردار ساری عنوان کرد که طی مدت کوتاه در مسند مدیریت شهری رقم خورده است.

 

وی افزود: آنچه مسلم است اراده قوی برای خدمتگزاری و خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان در عملکرد طالبی شهردار ساری وجود دارد که توانست در همین زمان کوتاه عملکرد خوبی را در کارنامه فعالیت خود ثبت کند.

 

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری مازندران به پروژه نیروگاه زباله‌سوز ساری از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی و زیست‌محیطی در مرکز استان اشاره کرد و گفت: تکمیل این پروژه مورد تأکید استاندار مازندران است.

 

محمدی تاکامی با یادآوری اینکه شهردار ساری به‌شدت پیگیر این پروژه بوده و تلاش می‌کند تا این پروژه را به سرانجام برساند،افزود: امیدواریم طی ماههای آینده شاهد تحولی عظیم در این حوزه باشیم.

 

جواد طالبی شهردار ساری نیز  پسماند را  مشکل و دغدغه اصلی این شهر عنوان کرد و گفت: تکمیل نیروگاه زباله‌سوز به‌عنوان مطالبه مهم شهروندان ساروی موردتوجه مدیریت شهری است و این اراده در شهرداری وجود دارد تا با عزمی قوی در نزدیک‌ترین زمان پاسخگوی این نیاز شهروندان باشیم.

 

شهردار ساری بابیان اینکه جلسات روزانه و مکرر برای حل مشکل این پروژه در شهرداری ساری برگزار می‌شود، گفت: تلاش می‌کنیم با استفاده از توانمندی‌های کارکنان این مجموعه با سرعت بخشیدن به فرایند ساخت این نیروگاه تأخیر درگذشته را جبران کنیم.

 

وی افزود: تلاش می‌کنیم فعالیت اولیه این نیروگاه  تا پایان فصل پاییز راه‌اندازی شود.

 

طالبی در ادامه از حمایت و پیگیری‌های حسین زادگان استاندار مازندران،رضایی فرماندار ساری و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برای تسریع روند احداث پروژه زباله‌سوز ساری قدردانی کرد.

 

نمایندگان سازمان‌های مطروحه نیز در این نشست اعلام کردند به دلیل اهمیت این پروژه در خطه شمال کشور و عزم و اراده مجموعه شهرداری برای قوت بخشیدن به اجرای این پروژه پشتیبانی و حمایت لازم را از این شهرداری داشته باشند و نقش خود را در توسعه پروژه‌های عمرانی به‌خوبی ایفا کنند.

چاپ محتويات