تعامل شهرداري و سازمان نظام مهندسي ساختمان جهت رعايت مقررات ملي ساختمان و ضوابط شهرسازي

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک ،  نشست مصطفی احمدی فولادی ، محمد حسین قبادی و مهدی کرمی شهرداران مناطق ساری  با وحید ایزدپناه رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در دفتر شهردار منطقه یک برگزار شد.

 

در این نشست ، مصطفی احمدی فولادی شهردار منطقه یک با بیان اینکه هدف  مجموعه شهرداری های مناطق ساری ارتقا و توسعه پایدار شهر است ، گفت : با توسعه ارتباط میان شهرداری و سازمان نظام مهندسی ساختمان و نیز ایجاد فضای همدلی ، همفکری و تعامل دوسویه با این سازمان ، به اهداف مورد نظر دست خواهیم یافت.

 

احمدی فولادی  افزود : همکاری و تعامل شهرداری با سازمان نظام مهندسی ساختمان منجر به ارتقاء سطح کیفیت و ایمن سازی ساخت و ساز ها و نیز  اطمینان خاطر بیشتر شهروندان خواهد شد.

 

وی  ارائه راهکارهای مناسب و نظارت بیشتر و دقیق تر مجموعه شهرداری و نظام مهندسی ساختمان بر روند اجرای  ضوابط ساخت و سازها را از عوامل ایجاد توسعه پایدار شهر ساری دانست و ادامه داد : در سایه همدلی و تعامل ساخت و سازهای ضابطه مند و بر پایه اصول ایرانی- اسلامی در سطح شهر اجرایی خواهد شد.

 

شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد : با همکاری و تعامل دوسویه و نیز  سیاست گذاری و برنامه ریزی های کارشناسانه می توان الگوی مناسب ساخت و ساز را در سطح شهر نهادینه کرد.

 

 

در ادامه محمد حسین قبادی شهردارمنطقه دو با اشاره به ضرورت نظارت مستمر بر روند ساخت و سازهای سطح شهر اظهار داشت : جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و برخورد قانونی در این زمینه از راهکارهای مناسب در جهت ارتقاء سطح کیفیت و ایمنی ساختمان ها برای شهروندان خواهد بود.

 

شهردار منطقه دو ضمن تاکید بر همکاری و تعامل بیشتر مدیریت شهری و سازمان نظام مهندسی ساختمان افزود: حفاظت از منابع و سرمایه های ملی وظیفه همه دستگاههای دخیل در امر ساخت و ساز می باشد.

 

در این نشست مهدی کرمی شهردار منطقه سه نیز ضمن قدردانی از  اقدامات  سازمان نظام مهندسی ساختمان بر روند ساخت و سازها گفت: هماهنگی و تعامل موجود میان شهرداری های مناطق با سازمان نظام مهندسی ساختمان چشم انداز مطلوبی را در توسعه پایدار شهر ساری به وجود خواهد اورد.

 

شهردار منطقه سه افزود : با نیاز سنجی و آسیب شناسی از نقاط مختلف شهر ، و همراهی و همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان در این زمینه و در راستای رفع آن  ، ارائه خدمات بیشتر و بهتری را برای شهروندان در پی خواهد داشت.

 

چاپ محتويات