شهردار منطقه سه تشریح کرد:

آسفالت خیابان ها / احداث کانال هدایت آب های سطحی / ارائه خدمات شهری در جهت رفاه حال شهروندان

کد خبر : 1200926 فروردین 1398اخبار 0
مهدی کرمی با تشریح فعالیت مجموعه شهرداری منطقه سه در سال 97 گفت: آسفالت خیابان ها در راستای سهولت عبور ومرور ، احداث کانال هدایت آب های سطحی در جهت رفاه حال شهروندان و ارائه خدمات شهری مانند جمع آوری خاک و نخاله از مهمترین اقدامات شهرداری منطقه 3 در سال گذشته بوده است
آسفالت خیابان ها / احداث کانال هدایت آب های سطحی / ارائه خدمات شهری در جهت  رفاه حال شهروندان

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، مهدی کرمی شهردار منطقه سه در گفت و گویی ضمن قدردانی از همراهی شهروندان با مجموعه شهرداری منطقه سه در اجرای پروژه های عمرانی ، اظهار داشت: 61736 متر مربع آسفالت در خیابان ها و معابر سطح منطقه ، 1860متر طول کانال هدایت آب های سطحی در جهت رفاه حال شهروندان در سال 97 توسط شهرداری منطقه سه عملیاتی شد.

 

وی افزود: احداث 2100 متر طول نوه بتنی در راستای هدایت آب های معابر و 32250 متر مربع زیرسازی خیابان ها و کوچه از دیگر فعالیت های شهرداری منطقه سه در سال گذشته و در حوزه فنی بوده است.

 

کرمی با اشاره به اقدامات شهرداری منطقه سه در حوزه خدمات شهری ، ادامه داد: جمع آوری مستمر زباله ، رفت و روب کوچه ها و خیابان ها ، جمع آوری خاک و نخاله و لایروبی کانال های هدایت آب های سطحی نیز در راستای ارائه خدمات به شهروندان از دیگر اقدامات شهرداری منطقه سه در سال 97 می باشد.

 

شهردار منطقه سه در ادامه به نصب و تعمیر کف پوش پارک ها و فضاسازی شهری در مناسبت های مختلف اشاره کرده و گفت: جمع آوری داربست های غیر مجاز ، نظارت بر روند فعالیت دکه های مطبوعاتی در سطح منطقه و نصب و تعمیر استندهای تبلیغاتی از اقدامات شهرداری این منطقه در حوزه زیباسازی شهری در سال 97 بوده است.

 

کرمی لکه گیری آسفالت ، پیاده روسازی و سنگ فرش معابر را از فعالیت های شهرداری منطقه سه در حوزه عمرانی عنوان کرد و افزود: موزاییک فرش کوجه ها و خیابان ها ، دیوارچینی ، بهسازی جداول نیز در این راستا و در سال گذشته اجرایی شده است.

 

شهردار منطقه سه در پایان با قدردانی از حمایت های مهدی عبوری شهردار ساری از فعالیت های مجموعه شهرداری منطقه سه ، خاطر نشان کرد: اجرای پروژه های عمرانی در مناطق الحاقی و در جهت توسعه متوازن ، تلاش برای افزایش مشارکت شهروندان با شهرداری منطقه 3، ارائه خدمات شهری مستمر و تعریف پروژه های جدید در راستای رفاه حال شهروندان در دستور کار فعالیت های سال جدید قرار دارد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه




متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید