پیام تبریک:

پیام مهندس فرزانه و مهندس مدینه به مناسبت فرارسیدن اعیاد سعید قربان، غدیر و دهه ولایت

کد خبر : 1403620 مرداد 1398اخبار 0
عبدالحمید فرزانه، سرپرست شهرداری و سیدمسعود مدینه رییس شورای اسلامی شهر ساری فرارسیدن اعیاد سعید قربان، غدیر و دهه ولایت را به شهروندان ساروی تبریک گفتند؛ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری متن پیام به این شرح است:
پیام مهندس فرزانه و مهندس مدینه به مناسبت فرارسیدن اعیاد سعید قربان، غدیر و دهه ولایت

بسمه تعالی

 

عيد قربان؛ عيد بندگي و اطاعت خداست كه فرماني بزرگ را به بشريت داد تا بندگي و فرمانبرداري او را در امتحاني بزرگ بسنجد و فرصتي براي رشد اخلاص و توجه به بندگي به او بدهد.

 

عید قربان یادآور روز رهایی از تعلقات غیرخدایی، قربانی کردن دلبستگی های دنیایی و دل سپردن به رضایت محبوب است. عید پذیرش ولایت تام خداوند و ترجیح خواست و اراده الهی بر خواست خویش؛ که این مهم، اساسی ترین آموزه پیامبراسلام(ص) در کنار برکه غدیر بوده است؛ قبول ولایت و پیروی از او، سرمشق تاریخی واقعه بزرگ و ماندگار حجه الوداع است که در غدیرخم تجلی یافته است.

 

بر این اساس، عیدسعیدغدیر، چکیده تمام ادیان الهی، خلاصه مکتب وحی، ثمره نبوت و میوه رسالت است.

 

اینجانبان این اعياد بزرگ که آغاز و انجام دهه مبارك ولایت است را با آرزوي سلامت و طول عمر براي مقام معظم رهبری(حفظه‌ا...) و سرافرازي و بالندگي براي همشهريان گرانقدر شادباش مي گويیم و امیدواریم مجموعه مدیریت شهری بتواند همچون گذشته در راه سازندگی شهر کوشا بوده و در خدمت رسانی در راستای رفاه شهروندی، ساعی و پیشرو باشد.

 

    سید مسعود مدینه                                              عبدالحمید فرزانه    

رییس شورای اسلامی شهر ساری                             سرپرست شهرداری ساری

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید