بسته خبري

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

کد خبر : 1545121 دی 1398اخبار 0
روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري در راستاي اطلاع رساني جامع از عملكرد و فعاليت هاي خود ، بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه مي نمايد. در اين بسته خبري به انعكاس تيتر و خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري مركز استان پرداخته خواهد شد
اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

 

 

 

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

 

 

 

ایجاد فضای سبز و افزایش جاذبه های گردشگری گامی جهت شناساندن ظرفیت های شهر ساری در سال 2022

عباس رجبی شهردار مرکز استان به همراه کوروش یوسفی عضو شورای اسلامی شهر و مصطفی نیک نقش معاون خدمات شهری شهرداری و رییس هیات مدیره سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری از این سازمان بازدید کردند.

شهردار ساری در این بازدید با اعتقاد به اینکه توسعه فضای سبز و افزایش بوستان‌ها در تقویت روحیه و نشاط شهروندان تاثیرگذار است، گفت: با کاشت انواع گل و گیاه در سطح شهر، مرکز استان را به شهر گل و گیاه تبدیل کنیم.

شهردار ساری با یادآوری 15 اسفند ماه «روزدرختکاری» و تاکید بر اینکه گسترش فضای سبز و کاشت گل و گیاه باید با اقلیم مازندران مطابقت داشته باشد، گفت: ایجاد فضای سبز به گونه ای باشد که جلوه بصری مناسب برای شهروندان به همراه داشته باشد.

 

 

احداث درمانگاه ویژه کارکنان شهرداری ساری در دستور کار قرار دارد

عباس رجبی شهردار مرکز استان به همراه عباس نجاریان عضو شورای اسلامی شهر و محمدی کیادهی مشاور شهردار و رییس شورای کارگری شهرداری مرکز استان از مرکز بهداشت کار کارگران شهرداری بازدید کرد.

در این بازدید، عباس رجبی شهردار ساری فرهنگ سازی جهت حفظ بهداشت فردی و محیطی برای کارگران بخش خدمات شهری را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: معاینات ادواری کارگران خدمات شهری بصورت مستمر اجرا شود.

 

 

همکاری و تعامل مدیریت شهری با سپاه ساری در اجرای برنامه های فرهنگی

سرهنگ ابراهیم یعقوبی فرمانده سپاه ساری صبح امروز یکشنبه با عباس رجبی شهردار ساری دیدار و گفتگو کرد.

برگزاری آیین‌های بزرگداشت سردار "حاج قاسم سلیمانی"، تعامل و همکاری با پایگاه‌های بسیج و اردوهای  راهیان نور از محورهای گفتگوی مشترک فرمانده سپاه ساری و شهردار مرکز استان بوده است .

 

 

آرامستان ملامجدالدین با رویکرد زیباسازی بصری همسطح سازی می شود

عباس رجبی شهردار مرکز استان به همراه عباس نجاریان عضو شورای اسلامی شهر و مصطفی نیک نقش معاون خدمات شهری و رییس هیات مدیره سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری ساری از این سازمان بازدید کردند.

عباس رجبی در این بازدید، به عملیات همسطح سازی قبور در آرمستان ملامجدالدین ساری اشاره کرد و گفت: این طرح با هدف زیبا سازی و تسهیل تردد زائران با حمایت شورای اسلامی شهر ساری آغاز و در حال اجرا است.

 

 

کمربندی غربی ساری به نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شد

علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر اظهار کرد: با پیشنهاد عباس رجبی شهردار ساری و موافقت اعضای شورای اسلامی شهر یکی از معابر اصلی ساری به پاس سال ها  مجاهدت و فداکاری سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران به نام وی نامگذاری شد.

وی افزود: بر اساس پیشنهاد شهردار مرکز استان از سه راه جویبار تا میدان فرح آباد بنام سپهبدشهید قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

 

 

مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرداری ساری و سازمان های تابعه برگزار شد

همزمان با سراسر کشور مراسم بزرگداشت فرمانده فقید سپاه قدس ایران، سردارشهید سپهبدحاج قاسم سلیمانی در نمازخانه عمارت شهرداری ساری، مناطق سه گانه  و سازمان های تابعه برگزار شد.

این شهید والامقام بامداد جمعه سیزدهم دی ماه در یک سفر رسمی که به دعوت دولت عراق انجام شده بود، با عملیات کور و بزدلانه آمریکای جنایتکار در فرودگاه بغداد ترور شد و سبکبال به سوی معبود پر کشید.

 

 

نجات 108 شهروند و امداد رسانی به 211 مورد حادثه طی آذر ماه

علی دومیرکلایی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری، از امدادرسانی به 211 مورد حادثه طی آذر ماه سال جاری خبر داد.

وی به تلاش بی وقفه آتش نشانان در سه شیفت کاری اشاره کرد و افزود: آتش نشانان مرکز استان طی ماه گذشته 79 مورد عملیات اطفای حریق و 132 مورد عملیات امداد ونجات انجام داده اند.

 

 

تبیین گام دوم انقلاب از مهمترین برنامه های دهه فجر سال جاری شهرداری ساری است

راحله حاجیان مشاور امور بانوان و خانواده شهردار مرکز استان در جلسه کمیته بانوان دهه فجر شهرداری با عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار سلیمانی و تعدادی از یاران انقلاب، اظهار کرد: سردار سلیمانی فرمانده قلب‌ها است که چه در زمان حیات و پس از شهادت، محبوب قلب‌ها باقی ماند.

وی از حرکت خودجوش بانوان شهرستان ساری وحضور در راهپیمایی ضد استکباری آنان تقدیر کرده و گفت: زنان افتخار آفرین همواره در تمامی صحنه های سیاسی اجتماعی بعنوان نقش آفرینی هنرمند ایفای نقش کرده اند .

 

 

فراخوان مسابقه "سردار دل ها" با محوریت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس، مسابقه عکس، یادداشت و تیتر برتر  با محوریت سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی به همت خانه خبرنگاران شهرداری برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند یادداشت ، تیتر و یا تصاویر خود از مراسمات تشییع ، ترحیم و بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی را به پست الکترونیکی info@saricity.ir ارسال و یا به دبیرخانه این مسابقه در خانه خبرنگاران شهرداری ساری واقع در بوستان روشن خیابان قارن ارائه نمایند.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید