شهردار ساری:

با پایپندی به انقلاب، برای زنده نگه داشتن امید در دل مردم تلاش می کنیم

کد خبر : 1841323 شهریور 1399اخبار 0
عباس رجبی شهردار ساری گفت: امروز باید ضمن پایبندی به آرمان های انقلاب، تلاش مضاعفی برای زنده نگه ‌داشتن امید در دل مردم انجام دهیم
 با پایپندی به انقلاب، برای زنده نگه داشتن امید در دل مردم تلاش می کنیم

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار ساری به همراه مصطفی نیک نقش معاون خدمات شهری شهرداری،مدیر حراست و مرتضوی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری مرکز مازندران از آسایشگاه جانبازان امام علی (ع) بازدید و با جانبازان سرافراز میهن اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

عباس رجبی در این دیدارضمن قدردانی از مجاهدت و ایثار جانبازان گرانقدر در راه حفظ کیان کشور و زنده نگهداشتن آرمان های امام راحل و انقلاب اظهار کرد: هر آنچه داریم به برکت خون شهدا و جانبازان است.

 

وی افزود: صبر و بردباری جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های گرانقدر آنها موجب بقای فرهنگ ایثار و شهادت شده است.

 

شهردار ساری گفت: امروز باید ضمن پایبندی به آرمان های  انقلاب، تلاش مضاعفی برای زنده نگه ‌داشتن امید در دل مردم انجام دهیم و با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری به سمت آینده‌ای روشن حرکت کنیم.

 

رجبی عزت جمهوری اسلامی ایران را مرهون ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران دانست و گفت: سربلندی و سرفرازی امروز ایران اسلامی به برکت جان فشانی و ایثار شهدا و جانبازان است.

 

در این دیدار جانبازان این آسایشگاه ضمن قدردانی از حمایت عباس رجبی شهردار ساری از یادواره شهدای قطع  نخاعی مرکز  مازندران خواستار مناسب سازی معابر و جانمایی سرویس های بهداشتی ویژه جانبازان در پارک های سطح شدند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید