از سوی شهرداری ساری:

فراخوان طراحی المان های جدید شهر ساری منتشر شد

کد خبر : 186303 آبان 1399اخبار 0
شهرداری ساری در نظر دارد ساخت مجسمه یادبود شهدای هشت سال دفاع مقدس در میدان شهدا، اِلمان مادر و طرح دروازه‌های ورودی شهر ساری را از طریق فراخوان عمومی، اجرایی نماید
فراخوان طراحی المان های جدید شهر ساری منتشر شد

 به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، شهرداری مرکز مازندران در نظر دارد مجسمه برنزی یادمان شهدای هشت سال دفاع مقدس در میدان شهدا، اِلمان گرامی داشت مقام مادر و طرح دروازه‌های ورودی شهر ساری را از طریق فراخوان عمومی، اجرایی نماید.

 

در این فراخوان از عموم هنرمندان ، طراحان ، معماران ،تندیس سازان متخصص و سایر رشته های مرتبط تقاضا می شود تا آثار خود را به دبیرخانه این فراخوان  ارسال کنند. آثار پس از دریافت توسط هیات داوران به داوری گذاشته می‌شود و اثر برتر به عنوان طرح منتخب مجسمه و المان‌های یاد شده اجرا خواهد شد.

 

علاقه‌مندان می‌توانند تا سوم آذر ماه، آثار با محوریت مجسمه میدان شهدا و المان مادر را به دبیرخانه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری واقع در ساری-میدان امام حسین-بوستان ولایت و آثار خود درباره المان دروازه‌های شهر را به دبیر خانه شهرداری مرکزی در بلوار آزادی میدان شهید قاسمی تا تاریخ 3 آذر ماه سال جاری ارسال کنند.

 

زمان اعلام نتایج یک ماه پس از دریافت آثار خواهد بود.

 

برای داشتن اطلاعات و جزییات بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمایید.

 

1- فراخوان طراحی دروازه های ورودی شهر ساری   فرم 1     فرم 2

 

2- فراخوان طراحی المان مادر    فرم1     فرم2

 

3-فراخوان طراحی مجسمه یادبود شهدای هشت سال دفاع مقدس در میدان شهدا    فرم1   فرم2

 

 

 

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید