به میزبانی شهرداری منطقه سه و با حضور شهردار و معاونان:

نشست بررسی روند اجرایی پروژه های عمرانی خدماتی شهرداری ساری

کد خبر : 186347 آبان 1399اخبار 0
عباس رجبی شهردار ساری، از پروژه های موثر و مهمی که توسعه مرکز مازندران را در پی خواهد داشت خبر داد
نشست بررسی روند اجرایی پروژه های عمرانی خدماتی شهرداری ساری

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار مرکز مازندران در نشستی که با موضوع بررسی روند اجرای پروژه های عمرانی با حضور معاونان و مدیران مجموعه شهرداری به میزبانی شهرداری منطقه سه برگزار شد گفت: پروژه پل تا پل که با همت مجموعه شهرداری در حال انجام است پیشرفت قابل قبول و مطلوبی داشته و برای اعتبار مالی این پروژه هماهنگی و پیگیری های لازم را داریم.

 

وی افزود: تاکنون بخش قابل توجهی از تملک انجام شده و سازمان عمران نیز در این پروژه بصورت شبانه روزی مشغول بکار می باشد و امیدواریم طی زمانبندی مشخص شده به بهره برداری برسد.

 

رجبی به پروژه بزرگ نیروگاه زباله سوز ساری اشاره کرده و اظهار داشت: این پروژه پیشرفت فیزیکی 75 درصدی داشته و طی روزهای آینده مرحله سوم نصب دودکش های 60 متری آن آغاز خواهد شد.

 

شهردار ساری تکمیل پروژه نیروگاه زباله سوز را از مهمترین پروژه های استان مازندران عنوان کرد و گفت: مجموعه شهرداری برای اتمام این پروژه عزم جدی دارد و در این زمینه هیچگونه قصور و کوتاهی را پذیرا نیستم.

 

وی زیبایی بصری و منظر شهری را مورد توجه قرار داد و افزود: رنگ آمیزی های دیوار ها و جداول سطح شهر، توسعه فضای سبز شهری ، نصب المان های مختلف با هدف ارتقاء سطح نشاط شهروندی با جدیت پیگیری شود.

 

رجبی به فاز سوم میدان ابن شهرآشوب اشاره کرده و تصریح کرد: با استفاده از توانمندی های داخلی مجموعه شهرداری خصوصاً سازمان عمران این پروژه که مدت ها مغفول و معطل مانده بود از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار شده و بزودی خبرهای خوشی برای شهروندان در این منطقه خواهیم داشت.

 

شهردار ساری در پایان خاطر نشان کرد:پروژه های جدیدی برای شهر ساری تعریف کردیم که بزودی از آن رونمایی خواهد شد.

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید